Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-06-2024, 14:24:05

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 689
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 192
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 87
Total: 88

87 гости, 1 потребител
thebest1978

Как вървят 3г-тата?

Започната от arnold, 28-10-2010, 21:29:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Мисля да си продам сария айфон и да взема едно 3г втора ръка, дайте мнения на кви пари вървят, да се ориентирам в цените малко...
Real Mac mini

lian

350-380 Зависи от състоянието може да се намери за 320лв.

п.п Сегашния да разбирам че е 2G така ли?

arnold

аха, предлагат ми 250 за моя ама се чудя дали да го дам. то 4е е добре за 250 е добре, ама после кви ще ги чепкам:)
Real Mac mini

lian

Зависи 250 е добра цена ако няма драскоти и е пълен комплек може да му искаш 280-300лв.Разлика м/у 2G-3G няма в хардуера,освен GPS,3G.Всичко друго е еднакво.

fpyyh

да се възползвам да питам, имам двама приятели с 3g, с 4.01 и с 2.хх и този с 4.01 много се оплаква от скоростта. дали с 4.1. нещата са по-добре и дали се отключва тази версия? че не съм съвсем наясно с 3-ките, предварително благодаря

lian

Според мен най добре да минат на 3.1.2.
Този който е с 2.х.х може да направи Restore до 3.1.2 като го вкара в DFU режим натисне Shift+Restore и избере 3.1.2 за MAC (Option),след това Jailbreak и Unlock.
Този който е с 4.0.1 може да направи DOWNGRADE до 3.1.2 по същия начин или ако има МAC и за двамата може да минат на 4.1 с PwnageTool който е само за MAC.

thebrainless

4.1 е феноменално по-бърз спрямо 3.х и 4.0 на 3G
Stay hungry. Stay foolish.

lian

Не вярвам да е по бърз от 3.1.2 ;) Колко най-много фрее рам си имал?

toreo

4.1 не е по-бърза от 3.1.3, най-добрия и бърз ос си остава 3.1.3. Скоро имах възможност да тествам скороста на два айфона 3г с точно тези фурмуери 3.1.3 и съответно другия беше 4.1. Както писах горе 4.1 беше по-бавния!
Apple iMac 20"
Apple iPad Wi-Fi
Apple iPod Nano

arnold

Тъй и тъй сменихме темата, има ли някъв вариант на 2Г да се сложи нещо по нагоре от 3.1.2
Real Mac mini

j.tochkov

Цитат на: thebrainless - 29-10-2010, 14:50:59
4.1 е феноменално по-бърз спрямо 3.х и 4.0 на 3G
По-бърз от 3.x ? Интересно. Аз в момента съм с  4.0.2 на 3G и е доста тегаво.
Би ли споделил по-подробно впечатленията си?

thebrainless

Преди това беше с 4.0 И нямаше никаква промяна спрямо 3, бях си свикнал че за всичко се чака.
Откакто е с 4.1 всичко става доста по-бързо, Settings ми зарежда за около секунда, преди това ми се е случвало понякога и по 10 сек и нагоре да чакам, игрите си зареждат по-бързо и работят чисто, дори си сложих GTA и си работи екстра, а преди ми циклеше страшно и я изтрих. Естествено не съм активирал бекграунд и мултитаскинг. При всички случай за мен лично има доста голяма промяна
Stay hungry. Stay foolish.

toreo

#12
arnold За 2г-то най-много може да се качи до 3.1.3, но то си е същото като 3.1.2. Никаква разлика, бяха го пуснали за да запушат поредната дупка за джайлбрейк!


thebrainless Все си мисля, че преди това си имал някакъв проблем когато си бил с 3.х, можеби не добре ресторнат или нещо дребно което ти е тормозила машинката. Не искам да споря, просто лични впечетления от преди няколко седмици!
Apple iMac 20"
Apple iPad Wi-Fi
Apple iPod Nano

fpyyh

10х за съветите, сложих 4.1 на единия и направо литна, нищо общо с 4.0х. не съм му пускал мултитаскинг и подобните неща, но стана с ultrasnow ънлока и сега има един доволен собственик

j.tochkov

Хм и аз ще сложа 4.1 и ще пиша впечатленията си.
arnold съжалявам, че забозихме темата :)