Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

22-06-2024, 13:28:11

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 876
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 682
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 416
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 266
Total: 268

266 гости, 2 потребители
forka2k, BuSteR

Garena за мак?

Започната от pe6o_kanev, 27-10-2010, 16:45:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pe6o_kanev

Здравейте, купих си Старкрафт 2 скоро, но искам да го играя и в гарена. Проблема е че играта е за Мак, а гарена за уиндоус. Някакви идеи?

diamondsami

#1
Не мисля, че е възможно това нещо. Ако си видял как става на Windows, сподели може и да измислим нещо, но пак мисля, че няма да стане. Игрите през Gerena искат Setup на Windows и няма как да стане това на Mac.

Edit: и един въпрос: защо искаш да играеш там след като можеш в b.net. Разбирам ако не си си я купил, но си дал пари за да можеш да играеш в b.net, а не на някакви други сървъри?
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

kubche

Дам и аз се тормозя за тази гарена и да вземат да я пренапишат за мак ,че.... не знам... Алтернативата - battlenet ... Надявам се не за дълго  :D Също така можеш да провериш за някои саит с директни връзки и сървъри ...
Аз си цъкам Дота , и за това си купих дисковете , че поне в battlenet да се играе . Успех!!!

Морт

GameRanger има Мас клиент, поддържа доста Mac игри, тъпото е, че списъкът с игрите за които има Mac-Windows мулти е ужасно къс...
.fr

pe6o_kanev

#4
diamondsami, просто си купих играта от щатите и се оказа, че мога да играя само на техния сътвър(North America). Проблема е в часовата разлика предимно, но бих искал да играя и с българи, а също и да влизам, когато провам нови тактики(така че игрите да не ми влияят на рейтинга).
GameRanger  за съжаление не поддържа Starcraft2.

pe6o_kanev

Нещо друго си мисля, обаче. нали има 1 програма(да съвсем нов съм в света на мак) и понеже диска на играта е както за уиндоус, така и за мак, ако я инсталирам наново в уиндоус среда и инсталирам и гарена, дали няма да тръгне?

diamondsami

Ясно разбирам те тогава, щом е от САЩ. Можеш да пробваш с Crossover Games, мисля че имаха последната версия поддръжка за Старкрафт 2, но това ще ти навреди на перформънса (не ми идва еквивалент на бг), защото емулира Windows. Защо просто не опиташ да се свържеш с близард дали не могат да те прехвърлят към европейския сървър ако не ти се ползва BootCamp.
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Хм... след като изкарахте тези проблеми от кухнята на Близард, се чудя дали има все още смисъл и аз да си купувам новия Старкрафт. Бях се навил да дам 120лв. за играта, но като се замисля и замунда я има, както за мак, така и за рс.
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

diamondsami

Ами аз лично си я свалих като излезе, минах кампанията, но ми се играе мулти, за това при първа финансова възможност аз ще си я купя. Ако искаш да играеш само кампанията и сингъл си я дръпни, но ако искаш в мулти си я купи, на Мac Герена не става, и не мисля че ще стане в скоро време. :)
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

t0t0

Цитат на: PaoloGEMINIakaOZIRIS - 28-10-2010, 04:48:19
Хм... след като изкарахте тези проблеми от кухнята на Близард, се чудя дали има все още смисъл и аз да си купувам новия Старкрафт. Бях се навил да дам 120лв. за играта, но като се замисля и замунда я има, както за мак, така и за рс.
можеш да си я намериш и за 70-80 кинта ... играта си заслужава всеки лев, става мега якото меле, а като се съберем за 4вс4 много смях пада :D
Ам нещо не виждам да има SC2 в гарена ?!
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Цитат на: t0t0 - 28-10-2010, 14:39:36
можеш да си я намериш и за 70-80 кинта ... играта си заслужава всеки лев, става мега якото меле, а като се съберем за 4вс4 много смях пада :D
Ам нещо не виждам да има SC2 в гарена ?!
Dude, 120лв. я гледах в магазините на "Дартек" в Русе, които са собственост на вуйчото на приятелката ми. :P Предполагам, че ще ми я даде на цена без ДДС - т.е. все едно си я купува за него си. 8) А за 70-80лв. не знам къде си гледал. ::) Между другото бях голям фен на Брудуар-а, за това все още се двуумя дали да си я купувам "двойката". ;) Иначе с моето mini (2007), няма как да я подкарам... :-\ прекалено големи изисквания има към машината, на която ще играеш... :-[ до колкото видях на кутията на играта. :-X
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

t0t0

хах не съм казал, че в магазин съм я видял :) ... един пич ги продаваше по толкова с оригиналната кутия, бета кийове и всичко ... смятай той за колко ги намира, за да има печалба  ;)
ПП: още първите седмици се продаваха само ключове за по 50лв :)
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

fpyyh

в цяла европа беше по около 35-45 евро в магазините, в ebay е 40ина паунда с доставката. дори за чисто нови игри, цените тук не съвпадат с нормалните, днес гледах fable III, тук е 120/150, а може да се купи за около 80/110 (normal/limited edition)

diamondsami

И аз ги гледах в Амазона и там излизат с 20 кинта по евтино от тук, ама и там самия пакет е по яка. Тука на един приятел от пулсар са му дали една ДВД кутийка с диска и едно мизерно manual-че. Аз лично ще си я взема от Амазона даже още ако има и Collector's edition-а ще е много добре. Там обикновения пак е с по-голям manual по яка опаковка (поне мен това повече ме кефи, да си имам и четиво :D ). Даже има и преордер за диабло 3 за 22 паунда което ако имаш желание да си я вземеш е за препоръка да си го вземеш докато е време и евтино :) И Diablo 3 ще бъде като старкрафт 2 трябва да си вземеш оригинал за да играеш b.net, и най-вероятно ще кракнат за сингъл.
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

Vladess

Това диабло от кога го чакам... изглежда ми извънземно направо  ;D Ти от къде черпиш информация за Д3? Имаш ли някаква бегла идея или предположение за релейз дата :)
Macbook Pro (mid 2009) 15" 2.53 GHz / 4 GB

IPhone 3G 16 GB firmware 3.1.2