Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-06-2024, 09:52:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 678
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 118
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 118
Total: 118

118 гости, 0 потребители

Издирва се колега със здрави нерви!!!

Започната от aglaia_007, 07-08-2010, 00:36:52

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

aglaia_007

Първо да се похваля - вече съм официално "колежка"  ;D!

Работата е там,че ще съм много благодарна, ако някой колега се навие да ми help-не "малко", защото установих,че съм доста босичка.Гледам го това чудо Mac-а и му се радвам,но нещо не ми се получава особено добре да работя с него  :( !

П.П. Ако някой се навие да помага има няколко бири от мен,че в тая жега още повече ще го изпотя човека!
Всеки може да напикае пода...Бъди пич, насери тавана!!!

О, пресвети 4 цилиндров редови, да ти пребъдат сегментите и биелите и само във високи обороти да седиш........АМИН!

walker007

"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."

dreben

Не виждам причина да не изпием по една бира на плажа утре, пардон днес. Трябва да се въоръжиш с много търпение.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

aglaia_007

Търпение дал Бог (държа да подчертая,че става въпрос за търпение от моя страна)!!!Не отговарям обаче за трайни ментални увреждания със засилена форма на деградация след прекарани няколко часа с мен,разпитвайки ви как да си ресна компютъра,например  ;D !!!

П.П. Хиляди благодарности на walker007,че ме търпя дo 3 a.m. !!!! Пичът издържа на напрежението!Извод: "Корав българин се оказа"!  ;D
Всеки може да напикае пода...Бъди пич, насери тавана!!!

О, пресвети 4 цилиндров редови, да ти пребъдат сегментите и биелите и само във високи обороти да седиш........АМИН!

angelvn

И в крайна сметка, научи ли се как се борави с това нещо, наречено Макинтош?
UI designer and developer

walker007

"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."

iLili

Какви "уроци", какви пет лева...? Не си спомням някой нещо да ме е учил, разцъках навсякъде,  Mac Help (има си го в ос-а), питах във форума (когато имах конкретен въпрос), в гугъл...
Мак ос е супер лесна за управление, като се има предвид, че преди да се докосна до нея не бях се докосвала въобще до какъвто и да е компютър през живота си.
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

aglaia_007

Цитат на: iLili - 07-08-2010, 13:28:28
Мак ос е супер лесна за управление, като се има предвид, че преди да се докосна до нея не бях се докосвала въобще до какъвто и да е компютър през живота си.

А аз 10 години цъкам на Windows!Има разлика,повярвай ми!
Всеки може да напикае пода...Бъди пич, насери тавана!!!

О, пресвети 4 цилиндров редови, да ти пребъдат сегментите и биелите и само във високи обороти да седиш........АМИН!

iLili

Знам! Вярвам ти! Когато се наложи да седна пред Windows получавам нервна криза  ;D
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

aglaia_007

Както се подразбираше от предния ми пост - въпрос на навик  ;) ,но да не спамя излишно!!!

П.П. Windows + Валидол = Неочаквано добра комбинация!!!  ;)

П.П.П. Факт е,че не мога да бачкам на Mac OS X.Факт е ,че до сега съм работила само на Windows,но е и факт обаче,че имам желанието да се науча!Не виждам къде е проблема да попитам някой,който има идея за какво иде реч?!??!!?
Всеки може да напикае пода...Бъди пич, насери тавана!!!

О, пресвети 4 цилиндров редови, да ти пребъдат сегментите и биелите и само във високи обороти да седиш........АМИН!

rafaelo

Както казаха колегите по-горе, ако имаш специфични въпроси, питай. Ако не, започни да разцъкваш Мак-а, ако някъде се удариш в проблем, пиши ни. Нашите ябълкови глави са много компетентни ;)

dreben

Здравей,
В първия пост ставаше въпрос за бирички - валидна ли е още офертата?
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

aglaia_007

Цитат на: rafaelo - 08-08-2010, 13:52:09
Както казаха колегите по-горе, ако имаш специфични въпроси, питай. Ако не, започни да разцъкваш Мак-а, ако някъде се удариш в проблем, пиши ни. Нашите ябълкови глави са много компетентни ;)

Мерси за отзивчивостта  :) !!!
Мерси и на walker007, че ме търпи 3-ти ден вече  ;) !

П.П. В момента офертата е променена на Jack  :)
Всеки може да напикае пода...Бъди пич, насери тавана!!!

О, пресвети 4 цилиндров редови, да ти пребъдат сегментите и биелите и само във високи обороти да седиш........АМИН!

walker007

"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."

aglaia_007

Всеки може да напикае пода...Бъди пич, насери тавана!!!

О, пресвети 4 цилиндров редови, да ти пребъдат сегментите и биелите и само във високи обороти да седиш........АМИН!