Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-07-2024, 12:57:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 874
  • Latest: ratnikznae
Stats
  • Общ брой публикации: 82 682
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 188
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 117
Total: 117

117 гости, 0 потребители

опит с iPad

Започната от mehudi, 16-05-2010, 17:31:28

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

fpyyh

за книги goodreader, $1, много по-добър от епълския, макар и без визуалните ефекти. има си и собствена програма за синхронизиране на файлове, може и цели директории. доста други програми също предлагат качване на файлове през wifi

uah

Цитат на: fpyyh - 13-07-2010, 22:49:52
за книги goodreader, $1, много по-добър от епълския, макар и без визуалните ефекти. има си и собствена програма за синхронизиране на файлове, може и цели директории. доста други програми също предлагат качване на файлове през wifi

Files също е яка за четене. Не се сещам защо предпочитам нея пред гудридъра, но напоследък само на нея чета.

fpyyh

10x, ще я пробвам и нея

Gancho

Някой от вас може ли да ми каже дали с ipad се отварят сайтовете bet365.com и bwin.com разбира се който имат ,защото се опасявам да не сайта да е с флаш и да не мога да го ползвам,защото обмислям да си закупя и аз. Благодаря ви

uah

Цитат на: Gancho - 15-07-2010, 15:33:55
Някой от вас може ли да ми каже дали с ipad се отварят сайтовете bet365.com и bwin.com разбира се който имат ,защото се опасявам да не сайта да е с флаш и да не мога да го ползвам,защото обмислям да си закупя и аз. Благодаря ви

За да видиш дали един сайт е с флаш, кликаш на това, което те интересува с десен бутон и ако най-отдолу в менюто не пише Adobe Flash нещо си, значи не е флаш :)

iNtaCt

Искам да попитам, на вас Ipad-a загрява ли ви леко в горния край ? Мерси

Dinko

При мен няма никакво загряване
 MacBook 5.2 White 13.3" C2D 2.0GHz OS 10.6.4
 iPhone 4 16GB

fpyyh

@Gancho отварят се мобилните версии, там доколкото виждам могат да се правят залози, да се гледат резултати онлайн и т.н.

iNtaCt

Искаш да ми кажеш, че играеш 1 час Plants VS zombies примерно и няма грам загряване?! Това е абсолютно невъзможно.

fpyyh

то за един час толкова зомбита отиват, че идват от дружеството за защита на немъртвите да протестират :)
но докато гледам филми не съм забелязвал да загрява, от игри май също

iNtaCt

При мен загрява само в горния край, от задната му страна(горния според мен е този, който е без копчето).

uah

#41
Цитат на: fpyyh - 19-07-2010, 12:57:47
то за един час толкова зомбита отиват, че идват от дружеството за защита на немъртвите да протестират :)
но докато гледам филми не съм забелязвал да загрява, от игри май също

Извинявам се, че се обаждам ни в клин, ни в ръкав, ама на какво гледаш филми? Аз си сложих OPlayer, който е просто страхотен, но без субтитри :(
Ще те помоля, ако може по-подробно да разкажеш как точно ги гледаш. Рипваш ли си ги, някакъв друг плеър ли ползвайш, който чете субтитри от отделен файл? Е такива работи.
Аз тествах yxplayer, но картината насича и няма никакви настройки, откъдето да се пипне. И OPlayer насичаше, но след пипането по настройките върви гладко и като песен. Говоря за DivX филми.

iNtaCt

Аз гледам с Air video и си има и субтитри и си гледам филмите направо с Live Stream, също така позволява да си конвертираш филмите. Струва само 3 долара, но може и безплатно да си го ползваш. И само едно неудобство на безплатната версия. Ако имаш да кажем повече от 3 филма в една папка, трябва да рефрешваш докато си видиш твоя, защото показва само по 3.

uah

Цитат на: iNtaCt - 20-07-2010, 12:10:59
Аз гледам с Air video и си има и субтитри и си гледам филмите направо с Live Stream, също така позволява да си конвертираш филмите. Струва само 3 долара, но може и безплатно да си го ползваш. И само едно неудобство на безплатната версия. Ако имаш да кажем повече от 3 филма в една папка, трябва да рефрешваш докато си видиш твоя, защото показва само по 3.
Ползвах го, но то гепи стрийм от компютър, което значи, че компютъра трябва да ми е включен, пък аз искам да си гледам без да има зависимост от него. Все пак ако пътуваш някъде и искаш да си гледаш филми на пада, няма да мъкнеш компютъра, за да стриимваш :) То това му е идеята.

mehudi

а с кво гледате djvu файлове?
curiosity has killed the cat