Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-06-2024, 09:29:31

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 682
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 180
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 177
Total: 178

177 гости, 1 потребител
angelvn

Cooling pad за Macbook pro

Започната от iNtaCt, 17-04-2010, 19:44:15

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

patchosan

Днес на Пловдиския панаир видях охладител за 12лв. от Тайванска фирма... с уникален 120мм фЕнтилатор :o

Беше уникан (експонат) не се продаваше :)

Китайците идват, другари!
Няма вече ние да отиваме при тях, те идват със страшна сила!

HQ

#16
Цитат на: Wreck - 30-09-2010, 19:59:57
А не мислите ли, че са малко безсмислени тези джаджи? Че на лаптоп-а няма да му стане нищо, това е ясно и гарантирано от хора ( най-вероятно, по умни от нас : ) ), които са го сметнали все пак това нещо.

Да го намеря тоя,дето е смятал лаптопа ми да изгори веднага след гаранцията ... гарантирам му много жестока и мъчителна смърт с адски унижения и неописуемо неистови извергски страдания !!!

patchosan

Все едно има обратен брояч за една година а?

Или просто трябва пастата да сменя поне на 6 месеца и да се почиства машинката.
Най-вече да се наблюдава и да не се оставя да грее дълго при температура от 80С' например :)

*Аз обичам да имам 24 месеца гаранция на
CERWIN VEGA високо говорители за 3000лв. ама как ги пускам до дупка само аз си знам...

Wreck

Цитат
Да го намеря тоя,дето е смятал лаптопа ми да изгори веднага след гаранцията ... гарантирам му много жестока и мъчителна смърт с адски унижения и неописуемо неистови извергски страдания !!!

;D Има го този момент. Възможно е и нарочно да го правят. :( На мен един монитор така ми се прееба на 2 години и 1 седмица. Демек седмица след като му изтече гаранцията.
An apple a day keeps the doctor away!

thebrainless

Асус лаптоп - на първия месец след гаранцията му замина видеокартата, сега седи под леглото от няколко години
Stay hungry. Stay foolish.

patchosan

Цитат на: thebrainless - 04-10-2010, 15:52:09
Асус лаптоп - на първия месец след гаранцията му замина видеокартата, сега седи под леглото от няколко години

Пробва ли номера със свеща?

HQ

пастата е сменяна на 4 месеца и то не с ония за по 2 лв килото. Поръчах си от ибей 22 грама арктик силвър керамик за 20-30 лв освен това винаги съм го почиствал внимателно и съм го пазел.
Не знам за вас,аз вече гледам с друго око на епъл и едва ли ще си купя техен продукт отново. Най-малкото преди да се развали щях да си вземам айпод тъч и power pc g4 за сървър/тайм капсула,но вече съм се насочил към алтернативните им netbook + pc с freebsd/NAS .
Основен принос към нещастието си дължа и на прехвалените ви Криейтив център!!!
Моят съвет е : ако си вземате нещо,вземете го от чужбина/ибей и не хранете тукашните мошеници. Само така ще се замислят за по-качествено обслужване и цени,които да са с по-малко от 30% надценка!

HQ