Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-06-2024, 17:27:14

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 689
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 192
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 94
Total: 94

94 гости, 0 потребители

BrokenStones

Започната от Prison, 13-03-2010, 09:39:41

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Prison

Някой иска ли да си правим рейтинг в BrokenStones? Ще сваляме фрийличове и ще си дигаме рейта :)
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

skate99

Мен са ме свалили в leecher и сега кавото и да правя не мога да свалям. Не мога и да upload-  вам.

Моля за съвет от някой , който е запознат да ми каже как да си оправя коефициента. От  обесненията им в  brokenstones, как да си оправя коефициента нищо не направих  :-[

Моля, който е запознат да помогне   :-\
::  iMac 24" early 2009  ::  *GT130, 1TB, 4GB*
*white iMac 24" 2,16 mid 2006*     *white macbook 2,16 - SNOW LEOPARD upgrdaded.*
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS II*
*iphone 8GB OS 3.0*

Prison

Цитат на: skate99 - 13-03-2010, 10:12:51
Мен са ме свалили в leecher и сега кавото и да правя не мога да свалям. Не мога и да upload-  вам.

Моля за съвет от някой , който е запознат да ми каже как да си оправя коефициента. От  обесненията им в  brokenstones, как да си оправя коефициента нищо не направих  :-[

Моля, който е запознат да помогне   :-\

ММм, аз си нямам на идея. Нищо ли не можеш да правиш?
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

angelvn

То и аз съм пред сваляне на акаунта. Може да се направи нещо - правиш им "дарение" и ти качват ъплоуда според размера на дарението. Има ценова таблица. Но засега не смятам да правя дарения за неща, които си намирам и в thepiratebay
UI designer and developer

Prison

Цитат на: angelovarna - 13-03-2010, 10:51:46
То и аз съм пред сваляне на акаунта. Може да се направи нещо - правиш им "дарение" и ти качват ъплоуда според размера на дарението. Има ценова таблица. Но засега не смятам да правя дарения за неща, които си намирам и в thepiratebay

Еми прати ми на ЛС начин да се свържеме, Скайп ала бала и ще сваляме на партия фрийличове и ще си качваме един на друг... Така ще ни се отчита само каченото...
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

julss

Направи дарение от 20$ и ще ти ъплоуднат 25ГБ (мисля че толкова беше). След това гледай да сийдваш повечко, никой не обича лийчърите и "hit and run", и с право.
И аз преди време направих дарение от 20$, поради простата причина, че там ,където живеех, ъплоуда ми беше много бавен и нямаше шанс да имам положителен коефициент. Сега в момента ми е 4.1 :) . Правил съм го и този номер - сваляш фрилийч и сийдваш.

Prison

Цитат на: julss - 13-03-2010, 11:11:08
Направи дарение от 20$ и ще ти ъплоуднат 25ГБ (мисля че толкова беше). След това гледай да сийдваш повечко, никой не обича лийчърите и "hit and run", и с право.
И аз преди време направих дарение от 20$, поради простата причина, че там ,където живеех, ъплоуда ми беше много бавен и нямаше шанс да имам положителен коефициент. Сега в момента ми е 4.1 :) . Правил съм го и този номер - сваляш фрилийч и сийдваш.

Е да, ама идва момента в този сайт дето неможеш да се добереш да сийднеш на някой нещо ... Ъплоудер съм в Замунда и знам как стоят нещата със сийда държа постоянно голямо количество торенти да се сийдват, ама в BrokenStones,н е качва нищо.
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

julss

ами направи дарение, това са едни наистина добре похарчени 28лв  ;)

arnold

Кое им е добре изхарченото? Същите неща ги има на много други места без да искат пари хората... Аз лично никога не бих дал пари за някой торент сайт...
Real Mac mini

iNtaCt

Аз си го вдигам като правя Ъплоуд. Примерно погледна новите неща в demonoid и видя някое, което го няма в BS и ъплоуд.

julss

#10
Цитат на: arnold - 13-03-2010, 15:54:56
Кое им е добре изхарченото? Същите неща ги има на много други места без да искат пари хората... Аз лично никога не бих дал пари за някой торент сайт...
Те в brokenstones пари не искат, искат сийд и има много строги правила за това. А не са и обикновен торент сайт, все пак е private. Да виждаш там банери с игрички, реклами е други шитни??? Не, нали?!
Да виждаш кретенски и пуберски коментари по торентите???
А кой плаща хостинг и други разходи по сайта? Заслужават си по някой долар от време на време...

Prison

Момчета много се извинявам ама не съм я направил темата да спориме кое е правилно и кое не е , а просто да си помогнем 1 на друг .
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

HQ

#12
Да и по темата - BTjunkie : перфектен и стабилен тракер,не иска регистрация,няма ограничения за сийд/лийч,не иска пари,рекламите се спират,тъпите коментари могат и да не се четат,и всичко в тъпите камъни го има и тук!
Извинявайте,ама всичките ми торенти се теглят на сървър и се сийдват по месеци и никога не съм имал проблеми с рейтинг никъде.От brokenstones съм теглил 3-4 торента и не съм влизал там около месец защото си ползвам горепосочения тракер и съм намирал каквото ми трябва.Сега разбирам че акаунта ми в БС е изтрит без предупреждение,като продължавам да си им сийдвам.Е,с извинение ама най мразя тракери от такъв тип където малоумни админи раздават правосъдие.Демонойда и той същия - стриктен контрол и накрая умряха а сега като се оправиха акаунта ми го няма.

fpyyh

аз открих само toast като freeleech и го пуснах

Prison

Цитат на: fpyyh - 14-03-2010, 00:06:36
аз открих само toast като freeleech и го пуснах

Аааа има има и мн други, аз свалих сноу леопарда който качиха днес и си жуцам яко от него. Спаси ми кожицата :)
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(