Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-06-2024, 00:05:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 678
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 98
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 109
Total: 109

109 гости, 0 потребители

Разгледайте новия iMac и Magic Mouse

Започната от boyko, 31-10-2009, 10:52:13

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

braincrew

Цитат на: McMac - 03-11-2009, 17:42:40
ОК това трябваше да го напишеш (така подробно) онзи ден, когато пусна ифно, че ще се продават, както трябва, а не ние да гадаеме и ти да мълчиш, и форума да се трупа излишно.

Наистина не мога да разбера що за злоба и зор имате да нападате човека когато се опитва да Ви даде информация от която вярвам всички ние се интересуваме в момента.

Аз лично благодаря за детайлите и се радвам, че някой има ентусиазма да отговаря с търпение и внимание, като продължава да споделя това с което разполага, но нейсе, за криво колело прав път трудно се намира беше казал някой.


Web_Devil

Хайде стига с тези глупости, ентусиазъм, бля, бля.
Човекът е търговец и с това си изкрава хляба. Само дето малко дезинформира. Цените щели да бъдат като в Германия...да, да, ама не са!
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

braincrew

Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:45:31
Хайде стига с тези глупости, ентусиазъм, бля, бля.
Човекът е търговец и с това си изкрава хляба. Само дето малко дезинформира. Цените щели да бъдат като в Германия...да, да, ама не са!

Освен че си едностранчив явно не можеш и да четеш, едно си баба знае едно си баба пее, жалко е наистина за човек който претендира че има "европейски" разбирания.

Глупости са наистина да се пълни форума с подобни безсмислени коментари.

Web_Devil

Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 10:51:12
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:45:31
Хайде стига с тези глупости, ентусиазъм, бля, бля.
Човекът е търговец и с това си изкрава хляба. Само дето малко дезинформира. Цените щели да бъдат като в Германия...да, да, ама не са!

Освен че си едностранчив явно не можеш и да четеш, едно си баба знае едно си баба пее, жалко е наистина за човек който претендира че има "европейски" разбирания.

Глупости са наистина да се пълни форума с подобни безсмислени коментари.

Много ми е чудно, къде ги видя тези глупости при положение, че се коментират документирани изказвания. Започни да мислиш като европеец - капиталист! Никой не прави нищо от ентусиазъм, поне не и за околните!

По темата - в целия свят цените на Епъл хардуера "паднаха", но в БГ - НЕ ! Ти каква глупост виждаш тук?! Аз виждам, български маниер на търговия!
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

braincrew

Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:58:25
Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 10:51:12
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:45:31
Хайде стига с тези глупости, ентусиазъм, бля, бля.
Човекът е търговец и с това си изкрава хляба. Само дето малко дезинформира. Цените щели да бъдат като в Германия...да, да, ама не са!

Освен че си едностранчив явно не можеш и да четеш, едно си баба знае едно си баба пее, жалко е наистина за човек който претендира че има "европейски" разбирания.

Глупости са наистина да се пълни форума с подобни безсмислени коментари.

Много ми е чудно, къде ги видя тези глупости при положение, че се коментират документирани изказвания. Започни да мислиш като европеец - капиталист! Никой не прави нищо от ентусиазъм, поне не и за околните!

По темата - в целия свят цените на Епъл хардуера "паднаха", но в БГ - НЕ ! Ти каква глупост виждаш тук?! Аз виждам, български маниер на търговия!


Човече насочи си "енергията" малко в друга посока, яз няма повече да ти отговарям. Аз успях да прочета и да разбера, вярвам че и всеки нормален ще разбере.

Хайде успешна работа!

Web_Devil

Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 11:01:58
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:58:25
Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 10:51:12
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:45:31
Хайде стига с тези глупости, ентусиазъм, бля, бля.
Човекът е търговец и с това си изкрава хляба. Само дето малко дезинформира. Цените щели да бъдат като в Германия...да, да, ама не са!

Освен че си едностранчив явно не можеш и да четеш, едно си баба знае едно си баба пее, жалко е наистина за човек който претендира че има "европейски" разбирания.

Глупости са наистина да се пълни форума с подобни безсмислени коментари.

Много ми е чудно, къде ги видя тези глупости при положение, че се коментират документирани изказвания. Започни да мислиш като европеец - капиталист! Никой не прави нищо от ентусиазъм, поне не и за околните!

По темата - в целия свят цените на Епъл хардуера "паднаха", но в БГ - НЕ ! Ти каква глупост виждаш тук?! Аз виждам, български маниер на търговия!


Човече насочи си "енергията" малко в друга посока, яз няма повече да ти отговарям. Аз успях да прочета и да разбера, вярвам че и всеки нормален ще разбере.

Хайде успешна работа!

Успешна работа и на теб! И аз вярвам, че всички нормални хора разбраха, колко ни прецакват отново...но това не е новост!
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

braincrew

Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 11:04:07
Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 11:01:58
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:58:25
Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 10:51:12
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:45:31
Хайде стига с тези глупости, ентусиазъм, бля, бля.
Човекът е търговец и с това си изкрава хляба. Само дето малко дезинформира. Цените щели да бъдат като в Германия...да, да, ама не са!

Освен че си едностранчив явно не можеш и да четеш, едно си баба знае едно си баба пее, жалко е наистина за човек който претендира че има "европейски" разбирания.

Глупости са наистина да се пълни форума с подобни безсмислени коментари.

Много ми е чудно, къде ги видя тези глупости при положение, че се коментират документирани изказвания. Започни да мислиш като европеец - капиталист! Никой не прави нищо от ентусиазъм, поне не и за околните!

По темата - в целия свят цените на Епъл хардуера "паднаха", но в БГ - НЕ ! Ти каква глупост виждаш тук?! Аз виждам, български маниер на търговия!


Човече насочи си "енергията" малко в друга посока, яз няма повече да ти отговарям. Аз успях да прочета и да разбера, вярвам че и всеки нормален ще разбере.

Хайде успешна работа!

Успешна работа и на теб! И аз вярвам, че всички нормални хора разбраха, колко ни прецакват отново...но това не е новост!


Всичко е въпрос на мироглед, за мен чашата е наполовина пълна, съжалявам да на разбера че при теб тя е по-скоро наполовина празна.

Web_Devil

Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 11:05:35
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 11:04:07
Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 11:01:58
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:58:25
Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 10:51:12
Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:45:31
Хайде стига с тези глупости, ентусиазъм, бля, бля.
Човекът е търговец и с това си изкрава хляба. Само дето малко дезинформира. Цените щели да бъдат като в Германия...да, да, ама не са!

Освен че си едностранчив явно не можеш и да четеш, едно си баба знае едно си баба пее, жалко е наистина за човек който претендира че има "европейски" разбирания.

Глупости са наистина да се пълни форума с подобни безсмислени коментари.

Много ми е чудно, къде ги видя тези глупости при положение, че се коментират документирани изказвания. Започни да мислиш като европеец - капиталист! Никой не прави нищо от ентусиазъм, поне не и за околните!

По темата - в целия свят цените на Епъл хардуера "паднаха", но в БГ - НЕ ! Ти каква глупост виждаш тук?! Аз виждам, български маниер на търговия!


Човече насочи си "енергията" малко в друга посока, яз няма повече да ти отговарям. Аз успях да прочета и да разбера, вярвам че и всеки нормален ще разбере.

Хайде успешна работа!

Успешна работа и на теб! И аз вярвам, че всички нормални хора разбраха, колко ни прецакват отново...но това не е новост!


Всичко е въпрос на мироглед, за мен чашата е наполовина пълна, съжалявам да на разбера че при теб тя е по-скоро наполовина празна.

Виж сега, потребител съм на тази марка от 1993 година, когато най-вероятно ти въобще не си знаел, че съществува. Познавам лично доста от вече бившите служители на ББС, като Дани да речем, които отдавна ги няма не само във въпросната фирма, но и в България. Познавам и доста кадърни дилъри в страната, с които най-меко казано се подиграха, а хората слагаха по познания Apple Center в малкия си джоб изотзадзе! Именно поради тези факти смея да твърдя, че виждам доста по-добре чашата, хайде сега вгледай се отново и виж с какво е пълна...  ::)
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

braincrew




Всичко е въпрос на мироглед, за мен чашата е наполовина пълна, съжалявам да на разбера че при теб тя е по-скоро наполовина празна.
[/quote]

Виж сега, потребител съм на тази марка от 1993 година, когато най-вероятно ти въобще не си знаел, че съществува. Познавам лично доста от вече бившите служители на ББС, като Дани да речем, които отдавна ги няма не само във въпросната фирма, но и в България. Познавам и доста кадърни дилъри в страната, с които най-меко казано се подиграха, а хората слагаха по познания Apple Center в малкия си джоб изотзадзе! Именно поради тези факти смея да твърдя, че виждам доста по-добре чашата, хайде сега вгледай се отново и виж с какво е пълна...  ::)
[/quote]

Ох ох :) недей така лично да ги приемаш нещата, няма значение кой и какво и кога, това са теми за бабите да си ги коментират.

Apple правят страхотни продукти и аз им се радвам, за щастие са достъпни и можем да ги ползваме къде за работа къде за удоволствие, това ми стига!

Първият Apple който съм ползваш беше в далечната 1983 ама това не е интересно да си разкриваме ЕГН-тата :-)!

Хайде усмихнат ден на всички!


Web_Devil

Цитат на: braincrew - 04-11-2009, 11:18:03

Ох ох :) недей така лично да ги приемаш нещата, няма значение кой и какво и кога, това са теми за бабите да си ги коментират.

Няма ОХ, никой и нищо не е забравено! Няма и да бъде, дори трябва да се помни задължително! Защото всички процеси протичащи в настоящето са се зародили в миналото, което в нашия случай е меко казано тъмно...което пък от своя страна дава отговор на доста въпроси!

И стига с този "робски" манталитет: да забравим, минало-свършено и т.н. Докато не се научим да изискваме, няма и да получаваме! А колкото повече получаваме, толкова повече трябва да изискваме! Ето ти смисъла на прогреса... ;)
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

konstant

Много странно в най-бедната страна в Европейския съюз, да има най-високите цени на Епъл и някой хора да са доволни от това и да се радват! Да не говорим за селтшката изцепка с мишката и клавиатурата! И какво е достъпно, като още не са дошли продуктите? Ужасява ме робския манталитет! Аз и тези които се рзбунтувахме - сме злобни, а милия търговец, който ни будалка най откровенно е много готин пич! И то зщото бил отговарял на въпроси във пуснатата от него тема! Ебаси примирената позиция! И вместо да напишем петиция писмо до Епъл, както Румънците и Гърците, ние си трайкаме и обсъждаме какво било скролирането на новата мишка! Това ако не е позиция на щрауси-не знам!

П.С. Замислете се как след като се каза, че може да пишем на Епъл или някой световен блог, проблема с мишката и клвиатърата се реши мигновенно?

braincrew

Цитат на: konstant - 04-11-2009, 11:42:06
Много странно в най-бедната страна в Европейския съюз, да има най-високите цени на Епъл и някой хора да са доволни от това и да се радват! Да не говорим за селтшката изцепка с мишката и клавиатурата! И какво е достъпно, като още не са дошли продуктите? Ужасява ме робския манталитет! Аз и тези които се рзбунтувахме - сме злобни, а милия търговец, който ни будалка най откровенно е много готин пич! И то зщото бил отговарял на въпроси във пуснатата от него тема! Ебаси примирената позиция! И вместо да напишем петиция писмо до Епъл, както Румънците и Гърците, ние си трайкаме и обсъждаме какво било скролирането на новата мишка! Това ако не е позиция на щрауси-не знам!

П.С. Замислете се как след като се каза, че може да пишем на Епъл или някой световен блог, проблема с мишката и клвиатърата се реши мигновенно?

Ако прочетеш по-горе ще видиш, че човека ти е обяснил че не е търговец, но както и да е. Това са му казали че ще му доставят това е споделил, като и след това ни е казал за промените за които знае.

Аз от него също прочетох и за петицията на Гърците.

Що трябва да се хабите толкова...

Няма кеф от тази дискусия, вместо да се питаме наистина ли матрицата на дисплейте е IPS и дали е добра ...

konstant

Хахах е как не е търговец? Какъв е ? Сайта му да не е направен за хоби?  Да не би да ги подарява нещата? Ако е така да си вземем. Защо ли ми се струва, че сте колеги?

boyko

Цитат на: Web_Devil - 04-11-2009, 10:45:31
Хайде стига с тези глупости, ентусиазъм, бля, бля.
Човекът е търговец и с това си изкрава хляба. Само дето малко дезинформира. Цените щели да бъдат като в Германия...да, да, ама не са!
Всъщност "човекът" е системен администратор и работата му няма (почти) нищо общо с търговия, дотолкова дококото NovMac.com трябва да работи на стабилна и надеждна хостинг платформа. "Човекът" е Apple фен :) А това, че споделя информация първа ръка с форумните потребители е нормално да бъде оценено, вместо контрирано. Но пък всеки има право на мнение.
Позволете ми да споделя, че с всеки нов пост се замислям все повече каква е Вашата връзка с конкуренцията :)
https://www.novmak.com/ - Магазинът за Apple продукти в България
https://blog.novmak.com/ - Блогът на Магазина :)

McMac

Аз знам едно, няма да си купя Apple от БГ, както и не съм го правил, само отвънка. По този начин се надявам всички дилъри и ББС да се усетят и да намалят цените такива, каквито трябва да са в ЕС. Все пак само ние потребителите можем да преобърнем нещата в положителна посока.

И не ми излизай с този номер, ма ние сме само дилъри и те ни казват тези цени и видиш ли ние продаваме на тях щото нямаме избор. Избор имате. Точно вие дилърите трябва да им светнете лампата на ББС да намалят цените, защото така ще имате повече клиенти и съответно печалби от оборота, ане от бройката. Но вие нямате сметка защото сте жадни за бърза печалба. И добре че са онези рекламни агенции в БГ, които купуват макове на едро. Но ако всеки БГ потребител не ви влиза в магазините и си поръчва от ЕС, ще се усетите, ама късно!

И още, не си  мисли, че понеже тази тема има толкова дискусия, е реклама за твоя магазин (макар и лоша реклама както го казваш), напротив аз ако съм нов apple юзер и порчета всичко това, няма да си помисля да си купя мак от БГ.

Само ние крайните потребители можем да СПРЕМ тази гавра, ние сме си виновни, защото им купуваме от магазините и те живеят.