Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-06-2024, 09:55:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 682
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 319
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 149
Total: 149

149 гости, 0 потребители

Kreditna karta???

Започната от Lindsay, 29-09-2009, 11:11:42

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

Lindsay

Zdraveite

Kupih si naskoro Ipod Touch i se registrirah v Itunes s edna prazna karta ot amerika. Vyzmojno li e da mi dade da si izteglq plateno prilojenie ili 6te "znae" 4e kartata e prazna. Pritesnenieto mi e da ne vzeme da iztegli i da me taksuva, a posle da se razbere 4e nqma pari v tazi karta, a az nqma kak da sym v USA i da o4akvat skoro da vnesa pari, ako me razbirate :).

Mnogo blagodarq!

arnold

То ако ставаше така от Епъл щяха да са фалирали:)
само безплатни приложения ще ти дава да сваляш
П.С. Доста по-учтиво е да се пише на кирилица
Real Mac mini

Lindsay

Zna4i da ne se pritesnqvam. Syjalqvam prosto nemoga da si naglasq mac-a na bg ako moje6 da mi pomogne6 i s tova 6te e super :(.

Syjalqvam otnovo.

arnold

Е елементарно е някъде в Settings имаше International... порови се малко. Довечера като седна у дома на Мак-а мога да кажа точно къде беше...
Real Mac mini

fpyyh

отвори system preferences->language and text->input sources-> в менюто има и фонетична, и бдс. това е за снежен леопард, за обикновен мисля, че беше в keyboard->input sources

Lindsay

Ami smenqm go ama sled tova ne mi dava da pi6a na bg. Izkarva mi data i 4as tam na bg i posle nemoga nito tuk nito v Text Edint da pi6a na bg  >:(

arnold

Не може да не може.
Real Mac mini

Lindsay

Успяхххх!!!
Мерси много на всички които ми помогнаха и отново извиняваите, че не писах на български  ;).

Metal

Лелеее
не вярвах че е толкова сложно  :o

iNtaCt

Само ти така си мислиш  ;D

arnold

Все пак наскоро четох някъде че някой Уин. потребител не си слагал Виста, цитирам "Защото чух че нямало за нея FlexType" ...
Real Mac mini

Metal

Хахаха  ;D
Това беше добро, много. Ще го изполвам този виц.
А относно този "FlexType", трябваше да го забранят с закон, а Датекс да ги осъдят, за затвора са...

iNtaCt

Леле тоя FlexType как омазваше Windowsa, който и без това не му трябва много  ;D

arnold

че не мога сега да намеря форума... смях се с г...а си чак като го прочетох това
Real Mac mini

fpyyh

един познат, див фен на wow, имаше някакви проблеми с играта и след дълги мъки беше установил, че проблемът е флекса. а той го слагал по навик като първо нещо след нова инсталация и затова трудно се сетил за него, иначе било триене, ръчкане на регистри, драйвери, direct x-ове и другите уиндоски простотии.