Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

23-06-2024, 22:14:38

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 681
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 371
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 284
Total: 286

284 гости, 2 потребители
AntonNig, thebest1978

iMac и MacBook с нов дизайн до седмици?

Започната от boyko, 24-09-2009, 15:11:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

boyko

https://www.novmak.com/ - Магазинът за Apple продукти в България
https://blog.novmak.com/ - Блогът на Магазина :)

fpyyh

но епъл не искат блу-рей в машините за потребители, това ще им реже от доходите от филмите, най-много в мак протата за разните видео обработващи нужди.

а относно цените в бг - някой доставя ли директно от епъл освен ббс? аз подозирам, че всички останали просто препродават и най-много да си свият печалбата. същото е и с клавиатурите и другите подобни проблеми, просто е монопол

Mar7in

Специално за Bluray едва ли в близко бъдеще ще има такова нещо..много би оскъпило машината, а до колкото виждам тенденцията дисковете все по-малко се използват, за разлика от флашки, есди карти и тн. Може да има такова устройство в нова генерация MacPro, а и като iMac-a е със Slot Loading ...
За мишката...крайно се надявам да е истина...вече близо 5 години е тази Mighty Mouse и честно казано има доста какво да се желае от нея.

skate99

#18
Това за мишката е най- добрата новина !!!

Btw Blu- Ray- a , не е изключено :
http://www.macrumors.com/2009/09/24/next-generation-imacs-already-in-production/
::  iMac 24" early 2009  ::  *GT130, 1TB, 4GB*
*white iMac 24" 2,16 mid 2006*     *white macbook 2,16 - SNOW LEOPARD upgrdaded.*
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS II*
*iphone 8GB OS 3.0*

Wizi

Blu-ray действително би оскъпило една система, ако действието се развиваше преди една-две години. Вече струва нормални пари, но медиите са все още доста солени, но за сметка на това не се намират ;)

Монтарането му в/у лаптоп не е особено на далавера, защото точи яко батерия, но за настолни компютри си е ОК. Доста Mac Pro конфигурации има по eBay.com с такива драйвове.

За мен от тук нататък всякакъв дори Quad Core професор би бил крачка назад в "ъпгрейдваните" продукти на Епъл, като изключим Mac Pro евентуално където (едва ли не) традицията повелява да се монтира Xeon.

А разни сензационни новини като тъч iMac's направо не искам да ги дискутирам, освен разбира се във фън под форума  ;D
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iNtaCt

За мен blue-ray е глупост при положение, че един диск им струва 60 лв. Нито го искам нито ми трябва. От торенти си ги свалям с перфектно качество филмите.

Wizi

Последно си купих Blu-ray за 10лв, single layer... а и нещата не опират само до филми, нали се сещаш. ;)

Аз лично преди 5 години се чудех на кого би била нужна DVD записвачка, та....   :)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iNtaCt

Е аз говоря за готови филми, които са чисто нови. То е ясно, че ако си ги купиш втора ръка ще са по-евтини ;)

Wizi

Аааа, сега направих разлика м/у ФИЛМ и ДИСК. Аз говорех за второто, а ти за първото и от там разликата в цената ;)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

shekito

ООО нека пускат...като замина за Канада ще си взема 1 еймак и макбук :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

Lycan


julss


iNtaCt

Мале как ми бяха надути тонколоните и като стигна до idiot чак политнах от стола  ;D

pravdo

Lycan изби рибата пак :-)

Аз искам само едно–аймак с матов монитор и силен процесор... толкова ли е много, че
не ми се сбъдват мечтите? :-)

за какво са тези кард рийдъри на десктоп, какви са тези обли или остри ъгли, алуминиево
дистанционно, какви са тези глупости с които се занимават... във фотото техниката как
може да има семи-про а Епъл да отварят толкова ножицата между про и
алкашка техника и по средата нищо... никой не може да ме убеди че тези огледала са
сериозна техника... дано се усетят да направят нещо в тази посока.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

dau