Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-07-2024, 10:10:44

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 876
  • Latest: ratnikznae
Stats
  • Общ брой публикации: 82 681
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 179
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 163
Total: 164

163 гости, 1 потребител
BuSteR

Програми за записване на дискове

Започната от Niko68, 19-08-2009, 19:51:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Niko68

Здравейте.Тъй-като съм нов в сферата на MacOS и много неща още не са ми ясни реших да попитам по-напредналите от мен в тази област.И така,порових се из форума,но неоткрих това,което търся,а по-точно програма за записване на дискове.Нали разбирате,нещо от рода на NERO за Windows,но аналог за MacOS.Ако някой може да ми препоръча някаква програма и да ми каже откъде мога да си я сваля ще му бъда много благодарен.Имам и още един въпрос:Как става изтриването на интернет адреси от падащото меню на "Отметки" на браузера Mozilla Firefox? Благодаря предварително.
iPhone 3G 8GB
MacBook 13`3 white;2GB;120GB

Mar7in

SimplyBurns е безплатна и много лесна за работа. Също така и Burn

Wizi

Сваляш си БитТорент програмката Transmission от macupdate.com. После отиваш в piratebay.org и сваляш ТОВА. Тази програмка е аналог на Неро-то под Винбозе.

За падащото меню "Отметки" не можах да те разбера.....
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iNtaCt


traian_james

.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

G3

аз лично ползвам Disco - http://thepiratebay.org/torrent/4034784/Disco_1.0.2_painejake , но можеш да записваш и със системата- просто вкарай празно СД/ДВД и натам е лесно ;)
За второто- искаш да изтриеш "най- посещавани" ли?
най-добрият приятел на човека е MACа...!

Niko68

Благодаря на всички отзовали се на моя проблем.А що се отнася до вторият ми въпрос,то става въпрос за следното.Когато отворим браузъра Mozilla Firefox,най–отгоре където се намират позициите на "Помощ","Инстументи","Отметки"и т.н.Та става въпрос как се изтриват запаметените интернет адреси от падащото меню на "Отметки".Надявам се този път да сте ме разбрали.Поздрави.
iPhone 3G 8GB
MacBook 13`3 white;2GB;120GB

Stone

bookmarks --> Organize bookmarks (нямам представа какъв е преводът на "белязките"  ;D ) --> оттам вече можеш да ги триеш и разместваш както си искаш по обичайния начин ;)

iPeichiny

 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

Niko68

#9
Благодаря ти Stone,получи се.Благодаря още веднъж.
iPhone 3G 8GB
MacBook 13`3 white;2GB;120GB

Stone

Тост, Мост - не винаги върши работа.
Днес се боря с едни ДВД-та, на които ми дава грешка, че папката е повредена, а те си се плейват нормално. Какво ли не пробвах и не мога да ги запиша - правих ги на имидж, пробвах с други програми и ТЦЪ...
Кажете някоя друга програмка, която има опция да пише VIDEO_TS.

iNtaCt

#11
DVD Studio Pro - пробвай тази.

http://www.demonoid.com/files/details/1743711/4507021/
http://www.demonoid.com/files/details/2025695/22535105/ - тази е фул версия. Не съм я пробвал.
Успех

Wizi

Наистина няма нужда да се цитираме един под друг в темите. Имай го моля те предвид. Благодаря за което.

DVD Studio Pro е професионална програма с основната цел да позволява богато изграждане на изцяло къстъм менюта и опции. Силно не я препоръчвам на хора, които не се занимават конкретно с това или не са на "ти" въобще с цялата тази история. Плюс това самото DVD Studio без комбинация от останалата част от Final Cut Studio не е особено полезна, защото силата и е в това да се "синхронизира" с останалите продукти от пакета.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iNtaCt

Е той иска да си запише просто диск. Не е нужно да и ползва чак толкова вглабено функциите.

П.С. приемам за цитата. По навик го правя. Дори в този пост се върнах за да го махна ;D