Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

07-07-2024, 18:05:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 874
  • Latest: ratnikznae
Stats
  • Общ брой публикации: 82 683
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 210
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 126
Total: 126

126 гости, 0 потребители

Parallels on Mac

Започната от levskidido, 03-04-2009, 17:21:45

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

levskidido

Здравейте,докато търсех Autocad за макинтош се натъкнах на много интересно app за мак,а именно Parallels on Mac.До колкото разбрах това е програма която симулира windows под макинтош и съответно мога да подкарам Autocad и други виндолски програми... Та аз търсих фрее или хакнато, но не намерих, затова някой ако е намерил или може да намери ще съм много радостен ;)
А ето я и програмката http://www.youtube.com/watch?v=bb4MHp6_B-A ... Благодаря предварително на всички...

arnold

аз лично мисля че VMWARE Fusion е по-добро, пробвал съм го работи, ама за да работи добре ти трябва доста як компютър ако искаш да гониш производителност
има го из всички торент сайти, които имат секция МАК
Real Mac mini

traian_james

Да, търси по торенти. С програмата се работи страшно лесно, но незнам дали VMWARE e по-добра, защото не съм я пробвал. Доволен съм си от Parallels.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

julss

Лично аз предпочитам VMWare Fusion . И двете ще ги намериш излекувани по тракерите. При пиратите примерно.

btw темата ти не е за тук, освен ако не се опитваш да подкараш parallels на хакинтош ;D

levskidido

@arnold еми да но лошото е че искам да го напрява на лаптоп с процесор 1,6 и остава варианта за паралела..благодаря все пак :)
@traian_james да бях търсил по торентите (пиратебей)но не бях намерил тая която ми трябва,или не съм я инсталирал като хората :)...та ако пазиш архивче или линк, ако може да ми го пратиш...
@julss еми да точно това се опитвам да направя :)

ggzy

 ;D ;D ;D
И аз да ви питам нещо - монтирах си на Жигулката двигател от Мустанг, мога ли да и сложа газова уредба?
Съжалявам, рядко ми се случва но понякога не се сдържам  ;D ;D ;D
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

arnold

свали си VMWARE инсталира се изкл. лесно и после самата инсталация на Уиндоус е елементарна.
НА АутоКАД-а не знам дали ще ти устиска процесорчето през емулатора. виж ако ти е оригинален мак-а и го направиш през BootCamp имаш доста по-голям шанс
Real Mac mini

julss

Най-добре е да цепнеш харда и да направиш един дуал буут с OSX и уин, така няма да имаш проблем с аутокад

levskidido

@gogzy прощавай за въпросите,но още съм начинаещ на тема Макинтош и е нормално да незнам такива неща...
@julss  така и ще направя най-вероятно... благодаря на отзовалите се :)

ggzy

Извинявай и не ми обръщай внимание (удря ме съчмата от време на време).
Иначе по темата, както ти е казал Julss -
http://hackintosh.me/forum/viewtopic.php?f=7&t=14


MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

levskidido

няма ядове :) благодаря