Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-06-2024, 02:52:05

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 678
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 119
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 68
Total: 68

68 гости, 0 потребители

iTunes въпрос Помощ Оплесках я !!!

Започната от eventoalno`, 14-03-2009, 15:18:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

eventoalno`

1. iTunes не ми разчита имената на половината песни, дава като въпросителни или някакви подобни на арабски букви. Съквартиранта ми има iTunes на РС и там всичко му наред, текста си е ОК. ???
2. Имам безплатна регистрация в итюнс магазина дал съм му да ми сложи снимки на песните и албумите но неще знаете ли защо? ???

Извинете ме ако сте дискутирали този въпрос другаде.  :-\

traian_james

1. Тези песни на които на ти разчита имената на кирилица ли са написани? Уточнение - не името на файла.
2. Album Artworks тегли само кагото е въведен албум от който е дадена песен. Правелно въведен албум, име на песен и изпълнител. Понякога дори търся песента във store-a за да видя как е написана там, че да го напиша и аз така. За български песни няма обложки.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

eventoalno`

1. Не всичко е на латиница
Имам няколко албума на кирилица за тях разбирам че няма да стане :(
2. имам около 50 гб музика ако трябва да преправя половината ще полудея :o ::) :'(

traian_james

Ами за 1-во не се сещам нищо. А за 2, аз цялата музика така съм си оправял. Сега като си слагам някое парче, го оправям и тогава в папката с музика.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

eventoalno`

Много благодаря за отзивчивостта ще търся начин
Ако някой знае нещо, Моля ви Помощ

vaskog

MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

eventoalno`

Vaskog Жив да си до някъде си реших проблема.
Само има малък недостатък няма "р" но иначе е ок
Благодаря още веднъж

Pitar

Тунеса е бесен по отношение на скриптове.
http://dougscripts.com/itunes/scrxcont.php
Свали си Filenames to Song Name, с Remove n Characters From Front or Back махаш номерацията и с 3-4 клика се оправя всичко.

k0k0

Цитат на: eventoalno` - 14-03-2009, 15:49:50
2. имам около 50 гб музика ако трябва да преправя половината ще полудея :o ::) :'(
Луд ли си бре хората програми са измислили че при това има няколко такива  напълно безплатни :) даже ако имаш късмет и лириките ще ти аднат -> http://musicbrainz.org/doc/PicardDownload
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

Becko

имаш 50 гб некадърно тагната музика :)
след като я оправиш в итюнс ще е ОК завинаги ;)

eventoalno`

Цитат на: Becko - 15-03-2009, 17:22:22
имаш 50 гб некадърно тагната музика :)
след като я оправиш в итюнс ще е ОК завинаги ;)

???

eventoalno`

ПОМОЩ
Срам ме е да си призная но преди малко си изтрих музиката от iTunes-a и тя се изтри и от папката на харда в която седеше, от 50 гб остана  9 гб
Има ли шанс да я възтановя
Това е на РС не е на Аррle.
ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ ВИ. :'(

eventoalno`

Цитат на: eventoalno` - 14-03-2009, 15:18:57
1. iTunes не ми разчита имената на половината песни, дава като въпросителни или някакви подобни на арабски букви. Съквартиранта ми има iTunes на РС и там всичко му наред, текста си е ОК. ???
2. Имам безплатна регистрация в итюнс магазина дал съм му да ми сложи снимки на песните и албумите но неще знаете ли защо? ???

Извинете ме ако сте дискутирали този въпрос другаде.  :-\

julss

Принципно има начини ( Easy Recovery Pro например), но е сложничко. Подобни програми обокновенно искат да не са стартирани от харда който ще изследват. Има ги и на bootable cd -та, трябва да се поровиш из нета. Но ще ти е много по-лесно и ще изгубиш много по-малко време да си свалиш музиката пак. Тъкмо ще си знаеш, като си се опарил веднъж, вече ще внимаваш.