Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-06-2024, 09:32:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 678
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 112
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 96
Total: 96

96 гости, 0 потребители

Iphone.bg трият мнения и потребители с Макове

Започната от konstant, 19-02-2009, 14:31:17

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

DrHouse

Цитат на: julss - 21-02-2009, 00:38:13
Не видях къде е обидата и къде е втория акаунт.Ма айде стига вече по тоя въпрос, че оспамихме на колегата темата,извинявам се за което.На следващите провокаций на Лудия Доктор няма да отговарям,че ми идват едни такива пиперливи на езика....стига толкова  :-X
Тя, темата е страхотна и не заслужава спам?! Бан-вали потребители с Мак?! Къде? - в iphone-bulgaria
Ами там администраторът и почти всички модератори са с Мак! Не мислиш ли, че цялата тема, подобно на твоите изказвания, е една голяма опашата лъжа.
Всеки непредубеден и трезвомислещ човек, бързо ще проумее истината. Още повече, че администраторът на този форум е потребител на iphone-bulgaria и има отлична престава кой какво прави и защо се стига до бан.

Lord Adder

- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!

t0t0

д-р Къща нещо кристалната топка ти изневери... аз бях alabalacica
1. Това, че разни хора не са на вашето мнение, оспорване решението на админа ли ?!
2. Като видя някой да ви са мазни, след което следват 2 страници спам от ваша страна ( говоря за оня бележник ) защо не се затриете или най-добре си сложете по 1 перманентен бан..
3. Май модовете там сте повече от обикновените потребители...
ПП: слабо ме интересува кой бил потребител на този или онзи форум, ако ще и Стийв Джобс да пише тук
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

DrHouse

И другото мишленце се появи ;) Хвана се на капана, както и очаквах.
Ето, вече и тримата се събрахте, както в известната приказка.

fpyyh

#19
колкото по-малко модериране, толкова по-добре. така всеки форум си намира публиката.

но като на някого не му харесва iphone-bulgaria, да не го ползва. аз там само търся някаква конкретна информация и се радвам, когато я намирам, не ме интересува другото.

t0t0

Цитат на: DrHouse - 21-02-2009, 11:43:05
И другото мишленце се появи ;) Хвана се на капана, както и очаквах.
Ето, вече и тримата се събрахте, както в известната приказка.
интересно  ??? къде е капана, че не го видях :o  ... хубаво е да има доста модове, но не и ако спамят за всяко нещо и се правят на компетентни за всичко >:(
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

julss

t0t0, зарежи, няма смисъл.Не виждаш ли че тоя дечко се е регистрирал тук само за да се заяжда, не виждам с какво друго може да се включи по темите дискутирани тук. Или му е свършил вайкодина ;)

konstant

Вижте, то вече не се знае кой- койе! Само ще кажа, че поведението конкретно на модераторите на Iphone.bg, е като на някаква кръчмарска агитка-която е най осведомена по всичко и неможе да и се противоречи! Иначе те бамват и забележете после колко долу паднаха -проучване и цитати от тук и там. На умряло куче нож! Разбирам, че някой като си повярва, че има власт и някой друг му каже неща, които не са му приятни гледа да му запуши устата. Тоталитарното и авторитарното е залегнало дълбоко в доста хора-те въобще не разбират думата Форум!

DrHouse

И в този ти пост, ясно се вижда причината за която си получил бан - неграмотни постове, изпълнени със злоба и квалификации. Между другото, поведение присъщо на всички твои приятели от занаята, отличаващи с по "ляво" поведение. Защо не си правиш фигурките на голи мъже , а ми пускаш подвеждащи и неверни теми и плачеш като.....

konstant

Не мисля да ти отговарям на поста-той е толкова красноречив!!!!!!!!! Само не ми давай квалификация какъв съм!! Ако искаш можеш да се увериш колко сме "леви" скулптурите и какви левачки имаме!!

rafaelo

И аз членувам в този форум и много го харесвам. Единственото нещо, което ми прави
лошо впечатление в iphone-bg, е че модераторите понякога са прекалено груби с потребителите.
Това са ми впечатленията от този форум и съм напълно съгласен с мнението на fpyyh - по-малко модове - по добър форум.

DrHouse

Цитат на: konstant - 21-02-2009, 16:16:55
....Ако искаш можеш да се увериш колко сме "леви" скулптурите и какви левачки имаме!!
Хм...Агресията отново изскочи на преден план. Търсиш физически контакт с мъж ли?

Becko

цялата тази тема е напълно безцелна :)

julss

Цитат на: Becko - 21-02-2009, 17:26:45
цялата тази тема е напълно безцелна :)
Съгласен съм, да вземе някой да я заключи най-добре.

konstant

И аз съм за! Не ми се общува с простаци!