Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-06-2024, 05:48:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 682
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 176
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 138
Total: 138

138 гости, 0 потребители

Apple announces October 14 notebook event

Започната от eek, 10-10-2008, 01:08:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Icko2

Грубички ми седат. Не съм очарован! Иначе гледайте филмчето за макбуковете. Яко е!
Можеха да се постараят повече, но нали политиката им е "на час по лъжичка"...
iMac 2,66/ 2 RAM/ 320 GB
MacBook 2,16/ 2 RAM/ 120 GB
iPod nano,  Touch, Shuffle
Airport Extreme

dau

има избор за матов екран при 17"

ясно е че той е за професионалистите, хора които се занимават с графични неща и прочие...
другото всичко си е за любители....

иначе и мен ме дразни глосито не знма какво да правя, аз 17 няма да мъкна... даже  и 15-ката ми е тежка...

dau

пак свалиха шопа
http://store.apple.com/us

много странно... сефте виждам такова нещо... от трафика ли...

cMm

Интересно ми е защо Apple Store е пак затворен ?? :?:  :?:  :?:

Angelo

Не виждам смисъл вече да си копуваш PRO  :cry:
Цените на старите драстично ще скочат  :)

FRESH_STUDIO

Цитат на: "cMm"Интересно ми е защо Apple Store е пак затворен ?? :?:  :?:  :?:

ами щото реших и изкупих първото поколение на новите буци  :wink:
Искам да стана

XXwolf

няма FW в макбука??? :x

Mar7in

За мое голямо съжаление, предварителните снимки се оказаха верни. Незнам защо тези от Apple така се излагат. Прекаляват с тия стъкла - черни лъскави огледала. Откакто промениха белите iMac-ове почнаха тия простотий.  :(

pravdo

Спомням си преди много години спорех с мои приятели че онази кръгла мишка, която се появи заедно с консюмер продукта еМак е пълно недомислие... не мина много и на един Кееноут Стив Джобс излезе с две мишки в ръка-кръглата и онази прекрасна продълговата мишка с черно дъно и прозрачен корпус. Показа ги и заяви- "Днес ще преминем от най-лошата мишка в света към най-добрата.".... е, надявам се един ден да гледам подобен Кееноут с два дисплея, само че вместо "преминем" да каже "ще се върнем"...

За съжаление, пошлостта, лошия вкус и тенденцията производителите да го следват е повсеместна щом и последната крепост се предаде.
Това вече не е "новина" затова модераторите могат да преместят този пост в "общи приказки"
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

konstant

Егати разбирачите сте тука. Егати тежките изказвания за индустриалния дизайн. Човек ако чете тука все едно са се събрали Пининфарина, Бертоне и Джуджаро и обсъждат. Немога да ви се начудя на самочувствието. Аз се занимавам сериозно с индустриален дизайн и не си позволявам такива тежки изказвания. Тука повечето сте стигнали само до графичния едноизмерен такъв! Личи, че не знаете колко трудно е нещо да се пусне в прозводство.
Новите лаптопи не само, че са красиви но и са изработени като бижута! Колкото до черната рамка -това е точно за категорично отделяне на образа от обикалящата среда.

mr.j

Цитат на: "konstant"Егати разбирачите сте тука. Егати тежките изказвания за индустриалния дизайн. Човек ако чете тука все едно са се събрали Пининфарина, Бертоне и Джуджаро и обсъждат. Немога да ви се начудя на самочувствието. Аз се занимавам сериозно с индустриален дизайн и не си позволявам такива тежки изказвания. Тука повечето сте стигнали само до графичния едноизмерен такъв! Личи, че не знаете колко трудно е нещо да се пусне в прозводство.
Новите лаптопи не само, че са красиви но и са изработени като бижута! Колкото до черната рамка -това е точно за категорично отделяне на образа от обикалящата среда.

Чаткаш ги нещата, ще си мълчим вече, поне аз де! Разкажи ни още за предимствата на черната рамка и глоси дисплея, че аз като прост юзър (стигнал само до графичния едноизмерен дизайн) си ги представям малко по-различно нещата.

XXwolf

малко цифри: екраните са 18-битови, само един high power (500mA) USB и +20$ ако искате дистанционно.

kaninski

Хайде да излиза и 17 инчовия МВР с нов дизайн, че да сменям стария PowerBookG4.
MacBook Pro 17" 3.06GHz/4GB RAM/500GB HDD/Mac OS X 10.7
MacBook Air 13" 2.13GHz/4GB RAM/256GB SSD/Mac OS X 10.7
Time Capsule 2TB
2 x iPhone 4 32GB
iPad 2 3G 64GB
Apple TV2

konstant

До Мр. Дж. Мислиш ли, че дизайнерите на Епъл не са мислили по-тия въпроси? Можеби нарочно ти правят гадно и напук да се мъчиш с тая черна рамка? Може би  в тоя форум има по-добри дизайнери-А?

Angelo

Истината е че Макбука стана Про  :D
Следващата ми покупка ще е Макбук от новите. :wink: