Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-06-2024, 09:08:53

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 682
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 319
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 231
Total: 232

231 гости, 1 потребител
XoXo

store.apple.bg - Apple Store Bulgaria или Microsoft Store

Започната от traian_james, 12-06-2008, 20:04:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

traian_james

Нещо забавно: отворете store.apple.bg и щракнете на MacBook Air. Какво виждате? MacBook Air и малко по отдолу надпис гласящ "БЕЗПЛАТНО!
LaCie Little Disk 120GB (дизайн на Sam Hecht) ИЛИ Windows XP Home Edition, SP3, English, OEM". Microsoft XP Home Edition? А аз си мислех, че е Apple Store Bulgaria....?
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

koki4a

Разгеле!

От кога коментирам, че това е начина да се продават тез машинки тука. Като представител на Apple тез хорa им пука за продажбите, а не какво ще сложи потребтеля на машината. Основна фунция на Маковете сега е че могат да пускат windows. (Нарочно с малка буква)

Сега остава хората да продадат 2 3 air'а и да ги вложат в по-нормален сайт... щот сега е смехотворно-подигравателно-излагащо се положение. Малко качествена реклама и токувиш всяка кака дето си е взела BMW M3 на *лизинг ще се уреди и с готян лаптоп!

Реклама и лъскавост ... туй то ... OS X Leopard!  Толкова е мазен, че си мия ръцете през 10 мин!

arnold

кой ще си купи мак и ще си инсталира уиндоус?:)
Real Mac mini

eek

Вие не сте ли виждали кутиите с Windows XP Home в iStyle? :)

pravdo

... първото нещо което ми казаха в iStyle, когато влязох за първи път преди година беше-Господине, можете да си инсталирате Уиндоус!?!?!? Казах им, че ако искам Уиндоус ще ида в друг магазин не в техния... Ама не, вие да знаете че може и Уиндоус... Това е положението. Да си търговец на мед и да настояваш купувачите да ядат лайна. Половината от продаващите Мак в БГ не заслужават да са такива... и са кретени. Модераторите да изтрият този пост ако преценят, че е много груб.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

usx

Проблемчето не е в търговците, а в купувачите :(

Те искат да си ядът лайната. И понеже аппле-то вече е символ на гъзария се купува заради външния дизайн. За да се бачка с него обаче се слага уинДОС. Клиента не може да се орпави с тая ултра-мега-хипер-сложна ОС наречена Мак ОС и си държи на добре познатия уинДОС.

pravdo

... Влизал съм в Епъл Стор в Прага... повярвайте ми, не ме посрещнаха с Уиндоус и настоявания непременно да си го инсталирам на Мака :-)

В Мултирама, където вече има цялата гама Епъл буукс е разбираемо да се държат така, но в оторизирани реселъри е срамота... не че не може и тази опция да се изтъкне но след като си направил всичко за да представиш достойнствата на ОС-а на фирмата която ти се е доверила.

Ох тая тема май не е вече за "Мак Фън"...
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

fpyyh

когато видях за първи път макбуук в магазина в мола (още беше горе) и го хванах да го разглеждам - продавачът му беше пуснал windows и слушаше музика от winamp с класическия скин. за сметка на това като се доближих до мак в мултирама една девойка скочи да ми обяснява - това е друга операционна система, много красива, няма вируси и ъъъъъ.... и спря. но се опита.

traian_james

Цитат на: "fpyyh"когато видях за първи път макбуук в магазина в мола (още беше горе) и го хванах да го разглеждам - продавачът му беше пуснал windows и слушаше музика от winamp с класическия скин. за сметка на това като се доближих до мак в мултирама една девойка скочи да ми обяснява - това е друга операционна система, много красива, няма вируси и ъъъъъ.... и спря. но се опита.
забавно  :lol:
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

pravdo

ето, дори в Мултирама се опитват да ти продадат Мак ОС а онези галфони от iStyle... Уиндоус...
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой