Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-06-2024, 14:40:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 678
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 174
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 86
Total: 86

86 гости, 0 потребители

WiFi Проблем

Започната от maxx, 09-06-2008, 10:41:44

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

XXwolf

има ли firmware update за този модел?

maxx

Има, и е направен.
Think positive!

XXwolf

ами тогава
Цитат на: "maxx"да строша витрината на комел-софт на Раковски именно с него

fpyyh

пробвай apgrapher, също и различни видове криптиране - wpa2 (tkip, aes), wpa, wep, може да е проблем с имплементацията на някои от тях. също и възстановяване на фабричното състояние на рутъра. wifi криптирането е доста сложно нещо и има къде да се получат издънки, както и да се получават многократно и различни.

maxx

Абе някви спомени в мене говорят, че наверемето тая комбинация рутър-компютър работеше читаво.
И сега започвам да си мисля, дали след някои ъпдейт 10.4.Х не се осраха нещата, и дали ония от Купертино не ме засливат да си купя еърпорт експрес, и въобще дали не са започнали да играят играта на чичо ви гейтс... "Вземи си това, ама то работи добре само с онова...", та по-добре си вземи и онова, и така...
Think positive!

fpyyh

достатъчно сложно е всичко, за да го развалят нарочно, не ми се вярва. такива съвпадения се случват, че никой не може да си ги представи и предвиди.

XXwolf

при мен един бая стар белкин работи с OS 7, 8, 9, X.2, X.3, X.4 и X.5 едновремено и без никакви проблеми. имам и base station и няма никаква разлика.
не можеш ли да пробваш компа с друг рутер? например в OMV

Wizi

Цитат на: "maxx"(който все още е цял, въпреки, че се изкушавам да строша витрината на комел-софт на Раковски именно с него)

Според мен думата в болд е ключовия проблем. Аз съм на Стамболийски над KFC и страдам от абсолютно същата диагноза - свръх "замърсен" сигнал.  :(

Чакам с 4 очи да цъфне СЕРТИФИЦИРАН 802.11n на 5 гигахерца, берем там нещата са спокойни и ще преживеем известно време с добър WiFi нет.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

maxx

Аз от замърсен сигнал не страдам засега. Просто от магазина на Раковски го купих и рутъра и обмислям вариант да им го "върна" някоя вечер.  :D
Think positive!

maxx

Изключих криптирането, сега мрежата е free, но нет няма.
Think positive!

Becko

авно рутера е зле смени го