Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-06-2024, 02:53:18

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 678
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 119
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 69
Total: 69

69 гости, 0 потребители

Отстраняване на дублаж от видео файл ...

Започната от Erykah, 17-02-2014, 17:56:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Erykah

Здравейте :)
Искам да гледам един скандинавски филм, които е с дублаж на руски език, обаче не мога да понеса отвратителния, монотонен и лишен от всякакви емоции дублаж ... повярвайте ми, не се правя на интересна ... направо е престъпление !!! Търсих разни варианти за програма за Мак, която да махне руския поток (или както се нарича правилно), но засега съм стигнала до кривата круша :( Дайте акъл, че на мен, за съжаление, не ми стига :)

Petar Jamby

Можете да махнете потока само ако е на отделен канал, ако не е едва ли ще се получи. Mplayerx и VLC например има възможност да се избере кой аудио поток да се чува, при условие че има повече от един такъв. След като казвате че дублажа е аматьорски, е малко съмнително дали може лесно да се премахне.
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

papalin4o

Няма ли го филма без руски дублаж?
Кой е ако не е тайна за да потърсим всички :)

Erykah

Филмът е Bron / Broen / The Bridge - Season 2 (2013) - много е интересен, според мен. Изтеглих го от торентите преди доста време и въобще не се сетих да го потърся без дублаж или с английски субтитри :) Много благодаря :) Извън това ... опитах да се сдобия с MKVmerge, тъй като филма е .mkv, инсталирах каквото е нужно по указанията в сайта, но ... Потърсих във VLC опция за изключване, и с това не се справих. Ще го потърся в чуждите тракери на някакъв разбираем език. От първия сезон свикнах с шантавия им език и ми е по-приятно да го чувам :) Много благодаря :)

Petar Jamby

Във VLC е в меню Аудио > Аудио Трак
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

papalin4o

Ооооо сериалчето изглежда страхотно!
В Замунда ги има и двата сезона на оригиналният език със субтитри на Български език. Може да си го дръпнете от там.

kirtinen


jicall

Ако сериалът е теглен от рутракера,то там е с три аудиопотока, двата са ужасяващи руски дублажи,които биха накарали и закоравял фен на скандинавското кино да се откаже завинаги от него,но третият аудиопоток си е оригинален,така че може да се гледа наистина нормално.А има и английски субтитри към него,приложени са в торента.
一番

Erykah

ООООООО да :) :) :) Изключих руският поток :) Много благодаря :)