Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

01-07-2024, 13:18:18

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 876
  • Latest: ratnikznae
Stats
  • Общ брой публикации: 82 679
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 153
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 32
Total: 33

32 гости, 1 потребител
forka2k

iOS 7 beta

Започната от bmas, 13-05-2013, 23:09:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

elpatseto

Вярно ли е, че AirDrop няма да работи на iPhone 4 & 4S?  :-\
 MACBOOK PRO 13"(MID 2012) 2.5GHZ I5/4GB/SSD 128GB - OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 5S 16GB Black - iOS 8
 Apple ТV 3

faire

... и на айпад3 няма да работи... А на минито ще го има! Епъл си правят гаргара.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

elpatseto

Наистина, отбелязвам го като минус "-", тъй като не мисля, че е стратегически ход. А може и да е?!
 MACBOOK PRO 13"(MID 2012) 2.5GHZ I5/4GB/SSD 128GB - OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 5S 16GB Black - iOS 8
 Apple ТV 3

faire

#18
Батерията се държи ужасно при мен. Днес:

Върнах се до вкъщи на обяд да си взема външната батерия. След това го оставих да се зареди до към 70-80% (това към 3 часа). Преди час гледам телефонът не реагира. Викам си сигурно е забил нещо. Да, ама не - батерията е паднала до дупка, без да съм го ползвал...
Чудя се дали изобщо да се занимавам да ресторвам и да не връщам бекъп този път или направо да се върна на 6-цата.. Най-вече ме притеснява това, че не ми работи и Sygic навигацията, а ще ми е нужна скоро за едно пътуване в края на месеца, едва ли ще изкарат нова версия дотогава..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ggzy

Проблема явно е само при теб. В момента 4-ката ми е на 61%, точно един ден ползване с включено 3Г и малко по-използван от обикновено.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

Adamov

Кой е най-досадният бъг, който откривате, колеги?!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

faire

Откъде да започна..
1) като ти звънне някой и му затвориш или не вдигнеш, екрана не се гаси
2) лагване из сеттингс, понякога не отваря някои менюта от първия път, както и не включва/изключва опции (специално за мобилния нет говоря)
3) не може да се сложи песен за аларма - като се избере опцията, просто нищо не става
4) респринг-ове..
5) търсачката в музиката за нищо не става

Това, което ще ме накара скоро да се върна на 6.1.4 е това, че приложения като sygic и ebay не работят и не се знае кога ще пуснат ъпдейти.. Иначе свикнах с доста от удобствата на 7-цата. Като се изключи паралакс-а, анимациите не дразнят толкова (сеттингс-дженерал-аксесибилити-редюс моушън). Животът на батерията е като на 6.. Т.е. не е блестящ, но издържа ден-два според зависи ползването. (това става въпрос за 5-ца, на 4-ка трябва да държи повече; 2-3 дни може би).
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

KurtiMakarov


А това е най-добрата опция " Block this Caller"

rhino92

Разработчите молят да не ги теглите тия бета версии, защото им затормозява работата. Теглите слагате и на всеки нещо му е криво. Ами да, бета версия нормално е. И аз исках да я сложа ама уважавам труда на хората, игледах 10 клипа в ютуб да ми мине малко и ще изчакам до есента. Не знам на какво се радвате като то нищо не работи като хората. Убивате си кефа дето трябва да го изпитате есента. Най-приятелски ви го казвам, не съдя никой. Прочетете, влезте им в положението и слагайте 6.1.4

http://www.tuaw.com/2013/06/13/psa-if-youre-not-a-developer-dont-install-developer-betas-on/

Lycan

iBlacklist филтрира по-мощно - къси досадни номера, или корпоративни досадници например 123 45*

djbobbyd

Някой има ли проблем със скайп? Логвам се, завърта и се затваря...

ggzy

Мисля всички  ;D
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

Adamov

#27
Предполагам сте разбрали вече, но аз да си ви кажа. Епъл вчера пуснаха бета2. Както за разработчици така и за останалите потребители ъпдейта може да се направи през Software Update от самият телефон. Разбира се пише само поправени бъгове и подобрения. Най-съществените (ако така мога да ги нарека) разлики са следните:

- добавено е приложението Voice Memos
- подобрения по приложението Reminder
- нова иконка на списъка с градовете във Weather.app
- груповия чат в Messages вече съдържа снимки на котактите в групата

Лично при мен бъга със пропуснатите обаждания не е поправен. Имам усещането, че телефона върви още по-стабилно. Омазванията на шрифта в Снимките вече го няма. Остава да проверя само дали при снимка с ефект на копютъра сваля новия вариант (при мен сваляше оригинала).

edit: Не. За съжаление, като снимате с ефект или добавите ефект на снимка и я свалите на компютъра ви сваля оригинала.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

djbobbyd

Много съм доволен от iOS 7 бета 3 ъпдейта, работи всичко и нямам бъг за сега.... вече 6 часа.

arnold

При мене бъг има - като излизам примерно от настройките за тапета сякаш крашва... Няма я тая гадна анимацийка като на другите програми като излиза.
Real Mac mini