Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-06-2024, 22:21:24

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 678
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 174
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 77
Total: 79

77 гости, 2 потребители (1 скрит(и))
forka2k

Официално - Samsung not as cool as Apple

Започната от fpyyh, 10-07-2012, 12:31:00

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

brad pit

 Аааа приключвам с тебе. Изобщо не трябва да ти се обръща внимание , а и няма смисъл да ти разяснявам нещо точно на тебе, пък и щом съм ти "оправил" деня, поне едно добро съм свършил. При това 10х.
Сега да не вземеш пак да ревнуваш.

pravdo

Брайо, нямаш ли си работа, та се занимаваш с митологични същества?
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

brad pit

Не бе Pravdo. Случва се така, че се замърсява атмосферата във форума. Тук е едно от малкото места където хората са доброжелателни, отзивчиви и готови на взаимопомощ и разбиране. Та така...

dada_

Е извинявайте няма да ви замърсявам атмосферата - почвам и аз да се кланя на айФона. Колко пъти на ден трябваше само да се молим?

konstant

За да ни е приятно тука, май ще се наложи новите да влизат поне с покани?! Имам чувството, че форума, ще се залее с "Разбирачи".

bluesky

Добър Ден на Всички и Много Добър Ден за Apple!

Конкретните Резултати относно iPhone (като цяло) и конкретно за iPhone 5 недвусмислено показват РЕАЛНОСТТА.

НОВА МАСИВНА ПОБЕДА с iPhone за Apple и всички Почитатели на Apple

Само за около 60 (шейсет) минути Apple продаде от iPhone 5 предварително предвиденото количество (launch-day stock) - зашеметяващ РЕЗУЛТАТ!

За сравнение - 22 часа за iPhone 4s
                    - 20 часа за iPhone 4.

li4kata

Колеги и аз използвам продукти на apple но не и Iphone. Според мен този смартфон не "струва". А относно споровете с "dada" направо си ме накефиха! Момчето си държи яко на своето,което ме кефи и според мен наистина си е прав :) И аз съм бил с Iphone 4, сега съм с SGS2 и просто съм страшно доволен :)

pravdo

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

fpyyh


arnold

По новините обявиха, че мислят да вкарат официално като дума в книжовния език айфон... Като вкарат SGS2 ще говорите пак...:)
Real Mac mini

konstant

Добре бе "колеги", щом ви харесват пластамсови грозни, неергономични смартфони-ползвайте си ги със здраве! Само недейте да давате такива "експертни" мнения за Айфон във форум, койото очевадно е за хора предпочели Епъл продукти! Какво искате да кажете с коментарите, -че сме по-глупави от вас и не разбираме нищо? Вероятно повечето от нас тука, харесваме Iphone, блогадерение на опит, ползване и преценка.

pravdo

Цитат на: fpyyh - 15-09-2012, 00:39:46
samsung galaxy s2?

Самсунг не произвеждаха ли телевизори?  ;D
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

stenly

Според мен спорът е излишен.Който държи на големи пластмасови тупалки и на цифри/било то за цена или хардуеър/ и на бъгав софтуеър,нека да си ползва самсунг със здраве.Всеки има право на избор и никой тук не си налага мнението.Но от личен опит и тест знам,че
нито екранът,нито снимките,които прави ,нито външният му вид могат да се сравняват с тези на айфона.А софтуерно няма какво да се коментира.Никога вече друг телефон за мен освен айфон.Само с него и бизнесът и забавленията са удоволствие.Нека всеки се чувства щастлив с това,което има и което може да си позволи и да не занимава останалите.Лек ден пожелавам на всички съфорумници!

Lycan

Май прявят елекртодомакински уреди по принцип.
Хюндай правят компютрите, а Самянг фото-обективите.
Излизат и нови пластмасови пръчици ЯмЯм - 5 ст. за пакет, не стават много, но пък са евтинки

pravdo

Понеже, май темата стана за "Общи приказки" да разкажа виц.

Един китаец, в нашия случай може и кореец, си продал душата на Дявола.
След един месец обаче, душата се счупила.

п.с. Сори, ако го знаете.

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой