Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

30-06-2024, 22:38:40

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 678
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 174
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 86
Total: 87

86 гости, 1 потребител
foolish

Официално - Samsung not as cool as Apple

Започната от fpyyh, 10-07-2012, 12:31:00

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

bluesky

@thebrainless

iHola, Amigo!

Apple Ни обещаха НОВ Mac Pro за догодина - 2013, ако има догодина... ;D

Даже имам и Идея за външния му Дизайн - представям Си го като ТЪМЕН ОКСИДИРАН АЛЮМИНИЙ...

fpyyh

камерата на нокията се оказва не толкова добра, колкото се опитват да я изкарат - http://www.telegraph.co.uk/technology/nokia/9526899/Nokia-apologise-for-faked-Lumia-920-smartphone-advert.html
4те ядра - щом им трябват, за да работят горе-долу прилично, да имат, иначе много не ме интересува какво има под капака, стига да работи

Морт

Това с 4те ядра е най-големия ташак на света. Скоро и 8 ядрени ще има. За седемнайсе инчовите флагмани на Самсунг (:
Само дето пластмасата ще се пука под собственото им етгло...
.fr

varnahack

Аз до преди месец имах iphone 4 ФО 32 ГБ бял
Преди този телефон съм имал почти всичко най-хубаво на пазара, но от Iphone 4 по недоволен, не съм бил.
Сега съм със самсунг Съ три и мога спокойно да обявя, че тела цепи мрака. Дизайна и бързината са неяо до което АПЛЕ са далече. Viva ANDROID !!!

bluesky

@varnahack

Да Ти е "жив и здрав" Samsung-a! В края на краищата, най-важното е на Теб да Ти харесва...

(истинските приятели се примиряват с Нашите решения).

daf

този варнахак е клонинг на един друг трол отпреди няколко дни :)

bluesky

@daf

Чувал съм (от митологиите), че "трол"-ите са обикновено дребни на ръст същества - искрено се надявам Samsung-а да не затруднява с размерите си никого... Няма да е честно... човека Си го харесва...

dada_

Цитат на: bluesky - 14-09-2012, 01:10:21
@daf

Чувал съм (от митологиите), че "трол"-ите са обикновено дребни на ръст същества - искрено се надявам Samsung-а да не затруднява с размерите си никого... Няма да е честно... човека Си го харесва...
Не си чул правилно троловете са доста големи! И не знам в кои митологии си ги чувал(чел).

Цитат на: daf - 14-09-2012, 00:52:02
този варнахак е клонинг на един друг трол отпреди няколко дни :)
Не знам колега трол ли е, но съм сигурен, че ти си от онези apple фенове, тип кон с капаци. Виж за какво говоря в следното видео.:ВИДЕО , добре че не всички сте такива.

daf

Цитат на: dada_ - 14-09-2012, 09:17:38
Не знам колега трол ли е, но съм сигурен, че ти си от онези apple фенове, тип кон с капаци. Виж за какво говоря в следното видео.:ВИДЕО , добре че не всички сте такива.

От 3 години не съм с айфон, така че нападката ти е неоснователна :) Но явно имаш някакъв проблем с марката, щом влизаш с различни регистрации и обясняваш колко си доволен от с3-ката ти. Може би се опитваш да убедиш най-вече себе си? ;D

Metal

@bluesky
Трол е едно такова интернет същество което ходи от блог на блог, от форум на форум и цапа по темите с безмислените си коментари. Заяжда се с хората и им трови живота по разнообразни начини. Изключително досадно и прилепчиво същество. Човек много трудно може да се отърве от него.

За това предлагам да изтрием тези акаунти или блокираме темета.
Ако не се намери решителен администратор, то другото средство за борба с тролите е да се правиш, че не съществуват. Не им обръщаш внимание и се надяваш скоро да им стане толкова досадно, че да се преместят в нечие друго онлайн кътче.

dada_

Цитат на: daf - 14-09-2012, 11:14:38
Цитат на: dada_ - 14-09-2012, 09:17:38
Не знам колега трол ли е, но съм сигурен, че ти си от онези apple фенове, тип кон с капаци. Виж за какво говоря в следното видео.:ВИДЕО , добре че не всички сте такива.

От 3 години не съм с айфон, така че нападката ти е неоснователна :) Но явно имаш някакъв проблем с марката, щом влизаш с различни регистрации и обясняваш колко си доволен от с3-ката ти. Може би се опитваш да убедиш най-вече себе си? ;D
О въобще не влизам с различни акаунт имам си само един, имам го същия и в други форуми. Другото, нямам С3, не ме кефи, скъп ми се вижда и не бих си го купил, по-скоро съм хтц фен, но да виждаш да съм ги похвалил в някои от постовете ми?

konstant

Трола в митологиите винаги е малък на ръст! Това за неграмотните Тролове го казвам! В блоговете Троловете винаги са със  Самсунг и са много доволни от него! Най-вече, защото е евтин.:))

fpyyh

Тролът не винаги е малък - http://en.wikipedia.org/wiki/Troll. Зависи от коя митология и кой тип е, доста същества са наричани троли/тролове, аз лично съм свикнал покрай Пратчет с голямата им каменна версия и джуджемразенето.

brad pit

Е, значи в "хтц" форума ти е мястото /ако изобщо има такъв/ - не си за тук!  ;D
А иначе за петицата, и аз очаквах повече, някак свикнахме и сега просто очакванията ни винаги са много големи. Все пак това е телефона по който другите ще се "равняват" и в бъдеще, независимо какви процесори и т.н. им слагат на тяхните джапанки, защото IPhone винаги е бил и продължава да е един съвършен и балансиран продукт. При това без компромис в качеството на изработка.
;) А и няма нищо лошо човек, да мине например  от Mercedes S класа на SL - при това не на тая цена и с някоя и друга екстра в повече ;)

dada_

#59
Цитат на: konstant - 14-09-2012, 14:09:33
В блоговете Троловете винаги са със  Самсунг и са много доволни от него! Най-вече, защото е евтин.:))
Бъркаш се страшно много, да има тролове със самсинг, хтц, с нокия и други, но най-много са троловете с iPhone. Те са едни същества който си купуват СМАРТфон, и го ползват като само като ФОН + една екстра вдигане на самочувствието... е мога да ви кажа излагате се.
Цитат на: brayo - 14-09-2012, 14:34:16
Е, значи в "хтц" форума ти е мястото /ако изобщо има такъв/ - не си за тук!  ;D
А иначе за петицата, и аз очаквах повече, някак свикнахме и сега просто очакванията ни винаги са много големи. Все пак това е телефона по който другите ще се "равняват" и в бъдеще, независимо какви процесори и т.н. им слагат на тяхните джапанки, защото IPhone винаги е бил и продължава да е един съвършен и балансиран продукт. При това без компромис в качеството на изработка.
;) А и няма нищо лошо човек, да мине например  от Mercedes S класа на SL - при това не на тая цена и с някоя и друга екстра в повече ;)
О да оправи ми деня  ;D 10х. Първо не си ти човека, който да ми казва в кой форум да се подвизавам. Второ - с какво си свикнал? От 3гс насам нищо ново под слънцето. Трето - да равняват се само че знака от айФон>други се смени и стана първо айФон=други, после айФон<други, а сега е айФон<<<(няколко модела на други производители). Четвърто - да компромис в качеството на изработка няма, 4-ката има уникална антена, отделно 4-ката, 4с и 5-цата имат уникално закалено стъкло издържащо точно на едно изпускане. Пето - като си прав, си прав и колко и да искам не мога да го отреча - а именно и нашите джапанки имат процесор с повече ядра от твоя любим айФОН. Шесто - това последното с мерцедесите не го разбрах. S класата е лимузина отвсякъде, а SL двукрака, кое е S, кое SL. Може би ако ми разясниш, кой телефон, на кой модел олицетворяваш, ще мога да разбера това с цените. GL