Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-06-2024, 06:31:11

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ltaletwcbd
Stats
  • Общ брой публикации: 82 682
  • Общ брой теми: 9 821
  • Online today: 176
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 111
Total: 111

111 гости, 0 потребители

Mac OS 10.8 - Mountain Lion

Започната от enemy, 16-02-2012, 17:53:30

« назад - напред »

0 Потребители и 5 гости преглеждат тази тема.

Lycan

кредитната карта, двустранно

pr0bl3m-

Ами аз карта нямам,не съм посочвал такава и при направата на Apple ID...а и нали в края на краищата този ъпгрейд ми се полага безплатно?

Lycan

Пошегувах се!!!
... имаше тема какво се иска точно

faire

Пращаш им доказателство за покупката! Ако е от магазин - касова бележка. Ако е онлайн, предполагам имаш някаква фактура пратена на мейла - от пейпал или самия търговец. Правиш скрийншот и пращаш..

пп. Оставаше и да им пратиш и сканирана кредитна карта от 2те страни :D :D :D :D
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Metal

Не си спомням да са искали документ да качвам, но ако са искали съм пратил PDF-а от фактурата на български. Не е имало проблем, получих си кода за сваляне.

Та извода е, всеки документ за покупка върши работа.

pr0bl3m-

Разбрах шегата,макар и със малко закъснение ;) лаптопът е закупен от амазон.де и не е на мое име,пратих на епъл снимка на листа на разплащателния лист,където се вижда всичко,което им трябва(според мен) и получих нов мейл -Receipt was not provided
Proof of purchase is illegible
Please resubmit a scan or high-quality digital photograph of the information listed above here..Снимката си беше достатъчно ясна,макар и от телефон.Идеи?

yovet0

И моят Air 2012 е закупен от amazon.de, но не са ми искали никакви копия от фактура или други глупости. През кой сайт изпради данните, и отбеляза ли, че си го закупил от apple reseler, някаде четох, че ако е закупен от reseler не исикат доказателства за покупка( не гарантирам за досотоверността на това, може и да съм имам късмет за да не ми поискат на мен).
MacBook Air 1.6 GHz 2 GB RAM 64GB SSD Snow Leopard

Petar Jamby

Моя е купен от ebay.co.uk и аз това и написах. Добавих името на продавача и нищо друго не са ми искали.
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

danieel79

#128

daf

Поисках си код и го получих в рамките на няколко минути, даже работи :)

ponski

Цитат на: danieel79 - 03-08-2012, 17:34:38
хахах аз имам около 30 емаила с подръжката на аппле на ден по 3-4 писме си разменяме и всеки ден и обяснявам че кода който ми пращат е невалиден и те секи ден ме убеждават че са много радостни че им пиша и щастливи че могат да ми помогнат и разбират моя проблем че кода е невалиден и на другия ден пак ми го пращат същия.

;D

сагата продължава............

Ако по същия начин им пишеш и на тях, много е вероятно в това да е проблема.
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

carrot

Докладвам за няколко доста мощни срива на OS X ML:
Машината е MBP early 2011 инсталиран ML чрез ъпдейт, 8 GB RAM, свързва се с интернет през Time Capsule последно поколение
Вече два пъти откакто инсталирах новата ОС ми забива Airport-а - показва, че търси нова wifi мрежа, всъщност wifi мрежата през Time Capsule е налична и работи.  при опит да дам "Turn Wifi off" забива Finder и оттам цялата система. С Force quit проблема не може да се реши, ако дам Restart от менюто също не става, само груб рестарт от бутона...
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

netizen

3-4 пъти вече ми се случва след излизане от Sleep, Mail.app да остане на плажна топка за няколко минути и после да крашне и да иска да праща рипорт на епъл.

Skype ми е нагласен да приема автоматично файловете и да отваря познатите, поне веднъж на ден се случва като тръгне да прави превю на файла и да замръзне Finder за около 30-40  сек.

В момента глася един MacBook 13" White 2010 със SnowLeopard и направо бяс ме хваща как лети всички без никакво замисляне ... Моя е с 8GB RAM, i5, hybrid hdd 7200rpm и очевадно работи доста по-бавно, може и да не ми издържат нервите и да се върна на 10.6

standalone

Някъде четох, че новите машини не поддържат Snow Leopard. Има ли нещо вярно, или съм се объркал?
MacBook Pro, 2.6 i7, 8GB 1600 MHz DDR3, 10.10.5
iPhone 5S/16GB
Apple TV 3 x няколко

Wizi

Абсолютно вярно! Всичко след Early 2011 не поддържа 10.6 Snow leopard  :-X
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD