Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

01-07-2024, 10:34:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 876
  • Latest: ratnikznae
Stats
  • Общ брой публикации: 82 679
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 153
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 58
Total: 59

58 гости, 1 потребител
ratnikznae

jailbreak ipad 2 под ios 5

Започната от mehudi, 19-11-2011, 19:00:44

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

mehudi

здравейте,

ако някой успешно е направил това (jailbreak ipad 2 ios 5) може ли да сподели опит как го е направил, с какво или да даде линк.

предварително се извинявам, че не съм търсил повече от 1 час в google по тази тема.

поздрави
curiosity has killed the cat

victor.dimitrov

Все още няма напревен такъв, за това и не си намерил :) проверявай на jailbreakme.info :)

iNtaCt


faire

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

IBahtarlieva

някой вече знае ли как вървят нещата, има ли напредък?

faire

iphone 4 е джейлнат под 5.0.1, останалите девайси още не.. 5.0.2 се очаква съвсем скоро май. А вече има и девелопър превюта за 5.1. Пак се почна като сагата с отключването на 4-ките миналата година.. Ще си играят отново на котка и мишка с месеци. В бъдеще ще става все по-трудно с този джейл. Аз от няколко седмици и телефона и пад-а ги ползвам без джейл. Не ми липсва толкова много честно казано.. Каквото ми е трябвало по-важно съм си купил, цените на повечето приложения са 1,50 - 4,50 лв. Друг е и въпросът, че 5.0 има доста бъгове. За 2 години ползване на иОС не ми се беше случвало досега устройство със сток софтуер да ми се респрингне от правене на снимки..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

IBahtarlieva

мен ме интересуваше дали вече untethered 5.0 е реди... че аз лично съм с 5.0 ама чакам ли чакам :)

fpyyh

единственото нещо, за което ми се свидят парите, е навигацията. всичко друго се хваща за намаления за $1-$2, дори имам игри, които никога не съм пускал, но за всеки случай или някой приятел като го хване да се забавлява. но $99 за navigon при положение, че за толкова пари има същите карти в 4.3" устройство, не ми се дават

faire

Съгласен :) Има и други програми на безбожни цени. 1 password например. Или някои ToDo-s. Но навигациите са си доста. Програмка за телефона да струва колкото цяло устройство GPS e направо смешно.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

gadenku4isin

Имам Ipad2 jailbreak-нат и въпросът ми е следният.Искам да го updeitna с ios5 обаче:

трябва ли първо да си махна jaibreaka

и свички прилойения който съм свалил досега ще ми изчезнат ли след като го махна.

Някъде четох че може да си зо блокирам ??

туко що развел се с PC и сключил изгоден брак IMAC 27' inch quad-corei5

faire

Епа няма проблем да го ъпдейтнеш до 5.0.1, но джейла ще ти се махне. Няма нужда да махаш нищо преди това. Просто ъпдейт през itunes. Говори се, че следващата седмица може да се появи джейл и за 5.0.1 за ipad2 и iphone 4s, но не е 100% сигурно.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

vla



We are expecting that iPhone Dev-team is involved on iPhone 4S and iPad 2 untethered jailbreak on 5.0.1, consequently they will release new version of Redsn0w 0.9.11 b1 to untethered jailbreak iPhone 4S and iPad 2 on 5.0.1, stay tuned.



@pod2g: Направих една крачка днес за A5. С малко късмет може да се очаква излизане до седмица.

MacBook Air 2011 MAC OS X 10.10 ( BootCamp Windows 8.1 ) 