Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

01-07-2024, 10:40:18

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 876
  • Latest: ratnikznae
Stats
  • Общ брой публикации: 82 679
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 153
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 69
Total: 69

69 гости, 0 потребители

iOS Iphone 4

Започната от IBahtarlieva, 02-11-2011, 17:07:01

« назад - напред »

0 Потребители и 4 гости преглеждат тази тема.

IBahtarlieva

Здравейте, тъй като съм нова в форума и нямах много време да чета всички теми... направо ще попитам с риск да се повторя. Имам iphone4  от скоро, който беше с iOS 4.3.3, но го Upgrade 5.0. Та въпроса ми е следния - знаете ли в София някои от apple stores дали правят downgrade искам отново да го върна на 4.3.3, за да може да го отключа и ако знаете да ми кажете къде или някакъв друг начин по който да стане. Благодаря предварително :)

thebrainless

най-вероятно си ъпдейтанл бейзбанд-а, така че дори да се върнеш и на 4.х и на 3.х пак ще си стоиш заключен.
Имаше хора които сменяха чипа, но операцията струваше към 250-300 лв май. Не съм запознат с турбо сим картите дали не се оправят с този проблем, ако стане, значи ще ти излезе по-евтино гимнастиката.
ето ти един, но е достатъчно да напишеш "iphone сервиз" в google и ще ти излезат и други.
http://bgiphone.com/page/service.html
Stay hungry. Stay foolish.

IBahtarlieva

Цитат на: thebrainless - 02-11-2011, 17:50:09
най-вероятно си ъпдейтанл бейзбанд-а, така че дори да се върнеш и на 4.х и на 3.х пак ще си стоиш заключен.
Имаше хора които сменяха чипа, но операцията струваше към 250-300 лв май. Не съм запознат с турбо сим картите дали не се оправят с този проблем, ако стане, значи ще ти излезе по-евтино гимнастиката.
ето ти един, но е достатъчно да напишеш "iphone сервиз" в google и ще ти излезат и други.
http://bgiphone.com/page/service.html
ами той всъщност не е бил отключван нито на 4.3.3 нито на 5.0 незнам дали има някакво значение

daniel

За момента нищо не може да се направи :) Ще трябва да изчакаш да пуснат "отключване"
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

aciddroller

хората работят...ще го хакнат до месец, макар че четох преди време имало хакване на ios5, но нетрябва телефона да се изключва т.е. да не го оставяш без батерия. ако го изпуснеш..ще трябва да го кракваш пак и пак... :)

daniel

Имам чувството, че се бъркат много яко понятията... "хакването" е така наречения jaibrake - отключване на операционната система. За момента е налично само tethered jaibrake, при който при рестарт е нужен компютър за да зареди телефона. А това, че ще го "хакнат" до месец не означава, че ще пуснат и отключване, за да може да се ползва и като телефон.  ;D
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

IBahtarlieva

Цитат на: daniel - 02-11-2011, 22:24:58
Имам чувството, че се бъркат много яко понятията... "хакването" е така наречения jaibrake - отключване на операционната система. За момента е налично само tethered jaibrake, при който при рестарт е нужен компютър за да зареди телефона. А това, че ще го "хакнат" до месец не означава, че ще пуснат и отключване, за да може да се ползва и като телефон.  ;D
Абсолютно ... и аз разбрах че за момента нещата са така, но ме интересуваше няма ли шанс да се върне на предишната версия която е бил... ?

daniel

Не може за съжаление, защото от Apple подписват само последния излезнал фирмуер, в случая iOS5. :)
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

IBahtarlieva

Цитат на: daniel - 06-11-2011, 18:02:24
Не може за съжаление, защото от Apple подписват само последния излезнал фирмуер, в случая iOS5. :)
В най-лошия случай ще изчакам още известно време... тъй като iOS5 не работи никак зле... :)))

iNtaCt

http://www.limera1n.cc/2011/11/jailbreak-ios-5-untethered-hole.html - Untethered скоро. Ако искаш си има tethered от 1 месец.