Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-07-2024, 08:50:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 874
  • Latest: ratnikznae
Stats
  • Общ брой публикации: 82 683
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 151
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 46
Total: 46

46 гости, 0 потребители

бързо ми пада батерията

Започната от milenvdbg, 31-10-2011, 22:52:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

milenvdbg

Имам iphone 3gs от 1 седмица и забелязвам, че като си играя на него много бързо му пада батерията. Това нормално ли е, ако не го пипам батерията издържа до 3 4 дена, но пусна ли wi-fi и вляза в нета започва много бързо да пада.

Wreck

Нормално e. Имаше някъде едни графики, сега не мога да я намеря, където нагледно се виждаше какво, колко дърпа от батерията. Най-много дърпа wireless-a, повече и от 3g-то.
An apple a day keeps the doctor away!

sway_wayland

Da,naistina e taka. Az sam s takav telefon ot godina i polovina i povqrvai mi dva pati na den zarjdam bateriqta. :( Ima dopalnitelni baterii,koito se prodavat smqtam da si vzema v nai-skoro vreme.

Becko

Не е нормално да си зареждате батериите 2 пъти на ден :)

3ГС издържа тотален терор за един ден при нормална употреба стига до 2 дни.

3Г нета определено консумира много ток което е разбираемо. Новата ос също има по висока консумация на ток.

daniel

Цитат на: sway_wayland - 15-11-2011, 11:31:49
Da,naistina e taka. Az sam s takav telefon ot godina i polovina i povqrvai mi dva pati na den zarjdam bateriqta. :( Ima dopalnitelni baterii,koito se prodavat smqtam da si vzema v nai-skoro vreme.
Защо на маймуница?
А иначе проблемът ти е в телефона. Батерията е сдала багажа...
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

dool

@milenvdbg, изключи си 3Г-то когато не го ползваш, също така Пуш нотификациите, уайърлеса също ако не ти е нужен в момента, затваряй си редовно приложенията от мултитаскинга, гледай да правиш Фул цикъл чардж зареждания поне веднъж месечно по възможност в ел. мрежа. Използвай приложението Battery Doctor, полезно е. Ако нямаш хубаво покритие на мрежата, също ще влияе на батерията, имай го в предвид.

Henshiro

Рекалибрирай я !
Изчакай да падне до 0, че да не може дори да включи и я зареди на 100 като изчакаш няколко часа след това.
Във нета има доста туториали който ти казват как да увеличиш живота на батерията.
Успех

Tsvety325

Здравейте, имам iphone 3gs. При работа с телефона по някое време телефона се изключва. За да го включа трябва да го свържа със зарядното. От какво може да е това? Някой да е имал същия проблем?