Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-07-2024, 07:06:48

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 875
  • Latest: ratnikznae
Stats
  • Общ брой публикации: 82 694
  • Общ брой теми: 9 817
  • Online today: 169
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 94
Total: 94

94 гости, 0 потребители

клипове

Започната от cLeAr, 05-04-2011, 15:37:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

cLeAr

как мога да си заснемам клипове на мак-а? /например, както на уйндоус с хипер кам 2/

iPeichiny

Ако Мака ти има камера-няма нищо по-лесно!Просто малко повече прочети какви апликации имаш.Айде щом си newbe-Photo Booth!
Успех!!! :o
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

cLeAr

имам камера, но за какво ми е тя в този случай? аз не искам да правя клипове на себе си, а да ги правя докато играя някоя игра.. ?

t0t0

#3
iShowU HD   :)
ПП:като напишеш "като еди си коя програма за windows", мислиш ли, че трябва да сме бачкали с нея ?!  :-\
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

HQ

Прости ни невежеството и ограничението на разбиранията ни и факта че сме коне с капаци че поради една или друга причина не сме знаели за съществуването на програма като ... хипер кам за уиндоуз ...
Извинявам се от името на всички във форума на apple-bg!
Надявам се ще ни простите!

Подпис : не се чете...

Bigfoot

Бях останал с впечатлението че, това е "Community" и тук е мястото за "Съвети, въпроси, оговори".

Аз също бих искал да знам има ли подобна програмка и като примерен юзер, първо чета, после питам. Но тук виждам само заяждане с момчето.

Даже и да е мързелив, разглезен тийнейджър, свикнал всяка информация да му се смила наготово и смятащ че, света се върти около него, вие, като по-мъдри и по-хитри (щото ползвате МАК) бихте могли поне да дадете мъдро наставление, от къде да се намери подходяща информация.

... и за да сме по-оупън-майндед, представете си, че Гугъл не помага, винаги-по-всяко-време-на-сто-процента.

Поздрави на всички.  ;D

t0t0

Цитат на: Bigfoot - 05-04-2011, 18:32:26
Бях останал с впечатлението че, това е "Community" и тук е мястото за "Съвети, въпроси, оговори".

Аз също бих искал да знам има ли подобна програмка и като примерен юзер, първо чета, после питам. Но тук виждам само заяждане с момчето.

Даже и да е мързелив, разглезен тийнейджър, свикнал всяка информация да му се смила наготово и смятащ че, света се върти около него, вие, като по-мъдри и по-хитри (щото ползвате МАК) бихте могли поне да дадете мъдро наставление, от къде да се намери подходяща информация.

... и за да сме по-оупън-майндед, представете си, че Гугъл не помага, винаги-по-всяко-време-на-сто-процента.

Поздрави на всички.  ;D
филм да има е  ;D :P
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

HQ

а пък аз като ми трябва хляб,отивам в аптеката и питам за краставици и се чудя защо никога не ми дават хляб ...

cLeAr


Bigfoot

Такааа ...
От аптеката казаха че днес зарзават няма да има на кръстовището на Янко Сакъзов и Витошка.
По всички други превалявания ще се вижда добре.

А за желаещите да си правят клипчета, моля следния линк:

http://www.squidoo.com/macscreenrecorder
Четете и се просвещавайте.

Може да опитате още:
http://mac.appstorm.net/roundups/utilities-roundups/10-screen-recording-tools-for-mac/
http://download.cnet.com/Screen-Movie-Recorder/3000-2170_4-37357.html
http://www.mac-forums.com/forums/switcher-hangout/114676-good-screen-recorder.html

Подобни линкове излизат, когато напишеш в Гугъла: screen recorder for mac
(може и без червено и без болд).

На ползващите Аспирин - честит ден на труда!

PeterS

Ето как аз записвам екран.

1. Стартирам QuickTime Player
2. File -> New Screen Recording

et voila!

работи на 10.6 и 10.7. За 10.5/10.4 трябва алтернативна програма която я имам някъде закапачена из дисковете.
mobilio - професионални мобилни приложения